Jak tak přemýšlím, je pár věcí, které bych s vámi chtěla trochu prodiskutovat a přidat co je nového atp.

1) VímVíc – momentálně dělám kurz copywritingu, kde jsem se zatím dozvěděla spoustu užitečných informací a vyzkoušela si i nějaká cvičení. U některých cvičení vyžadující mou vlastní kreativitu mi chyběla nějaká možnost kontroly, jako ve škole. Ale jinak to jde skvěle. Jak jsem se zmiňovala už v předchozím článku, zaujal mě jeden kurz týkající se paměti, který byl v nabídce, ale nakonec se ukázalo, že bude stažen, protože není dokončený (?!), což je škoda, osnova vypadala slibně.

2) Zjistila jsem, že tak trochu ujíždím na různých typech (ne)mléka, jako mandlová, ovesná, z lískových oříšků atp. :D Máte nějaké oblíbené recepty s použitím těchto nebo podobných druhů mléka?

lola-j, czech blogger, fashion beauty guru, lifestyle, životní styl, skin care and protection, review, experience, bioderma, zkušenosti, recenze, rady, tipy, krása, móda, životní styl, kosmetika, péče o pleť, pokožku, ochrana proti slunci, photoderm, česká blogerka, rady, tipy, smoothie, zeleninové, recepty, nápady, zdravé jídlo, vegan, healthy food, inspiration, fit inspo, řepa, červené, růžové smoothie, domácí, homemade, diy, summer, léto 2016

3) V knížkách, o kterých jsem se tu už párkrát zmínila (viz článek ZDE a TADY), nepřestávám nacházet novou a novou inspiraci, tady je moje zeleninové smoothie, po kterém jsem byla fakt rychle sytá. :) Jaká smoothie máte nejraději?

lola-j, czech blogger, fashion beauty guru, lifestyle, životní styl, skin care and protection, review, experience, bioderma, zkušenosti, recenze, rady, tipy, krása, móda, životní styl, kosmetika, péče o pleť, pokožku, ochrana proti slunci, photoderm, česká blogerka, rady, tipy

lola-j, czech blogger, fashion beauty guru, lifestyle, životní styl, skin care and protection, review, experience, bioderma, zkušenosti, recenze, rady, tipy, krása, móda, životní styl, kosmetika, péče o pleť, pokožku, ochrana proti slunci, photoderm, česká blogerka, rady, tipy, stick, tyčinka

4) Zkoušeli jste tuhle tyčinku na rty a citlivá místa s vysokým ochranným faktorem od Biodermy? Co přes léto nejvíc používáte (sprej/krém… a s jakým ochranným faktorem)?

5) Co si myslíte o veganství? V posledních měsících tomu začínám celkem přicházet na chuť, ale nevím, jestli bych to zvládla úplně poctivě dodržovat. :D Jaká jsou, podle vás, pro a proti?

6) ŠÍLENÉ video – ano, držte se na pozoru, protože ještě dnes vyjde na mém YouTube tak trochu jiné „Back to school“ video :D a jsem hrozně zvědavá na vaše reakce.

EDIT: VIDEO JE VENKU!! -> ZDE

Zatím je to vše, budu ráda, když se k nějakému z těch témat vyjádříte (u 6) asi až u samotného videa, haha :D). Mějte se zatím nádherně!

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm

 

4 Comments on Summer updates

  1. Tak s (ne)mléky ti asi moc neporadím – nějak to nekonzumuji, moc neznám a asi ani nevyhledávám :D Smoothie mám nejraději jednoduché – voda a 2-3 druhy ovoce + občas dávám mrkev, ale to už se mi vážně musí chtít :D Taky mám ráda s mangem, ale to je docela drahé, takže většinou pomeranč, jablko a ta mrkev no… :D Na ochranu přes léto používám nejraději spreje od různých značek a faktor postupně snižuji. No a veganství – některé z mých kamarádek jsou veganky a jsou nadšené a nechtěly by jinak. Já ti nevím, nemám na to chuť ani odvahu. Ale díky tomu, že nejí myslím ani lepek, mají víc energie než my všichni ostatní, taky tím šetří zvěř a jsou vynalézavější v kuchyni :)

  2. To smoothie vyzerá skvelo, ja si vždy poviem, že si ich budem robiť a skončím tak pri jednom, haha :) Biodermu na opaľovanie som chcela vždy vyskúšať, niekedy je asi aj lepšie zainvestovať do drahšej kozmetiky

  3. Moc díky za tipy na smoothie! :) právě, docela by mě to zajímalo, ale taky si nejsem jistá, že budu v otázce veganství poctivá :D

  4. Jo, já teď taky pár dní vynechala :-)) asi ano, samozřejmě nejlepší je, pokud ta možnost bude, vyzkoušet vzorky, ale nestěžuji si. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.