Něco o mně…

Mé jméno je Lola a od začátku svých „náctých“ let se s potěšením věnuji tvorbě především na on-line poli.

Má cesta on-line světem začala vést přibližně v roce 2009 skrze články (psychologická témata, kosmetika, gastronomie, knihy…), která vyústila v rozhovory, moderování apod. Během blogování jsem začala spolupracovat s různými weby a značkami, pro něž jsem psala také PR články, recenze a spolupracovala na vymýšlení nových projektů.

K tomu vždy neodmyslitelně patřilo focení – ať už se jednalo o kosmetiku, osobnosti nebo gastronomii. V Brně jsem poprvé fotila oblečení pro obchod s módou pro děti.

Od roku 2017 jsem se plně začala věnovat produkci video obsahu (edukace, lifestyle) pro český e-shop. Vytvářela jsem a také se podílela na vytváření obsahu pro marketingové kampaně a začala spravovat sociální sítě.

Pro účely PR a HR jsem fotila zaměstnance firmy (fotky manažerů pro komunikaci s médii, ale také pro prezentaci firmy a nábor nových zaměstnanců). Začala jsem se věnovat fotografii také pro využití materiálů na sociálních sítích klientů (lidé, produktové fotografie).

V PR agentuře jsem začala propojovat značky s influencery na spolupráce a pomáhala s vytvářením PR článků a tiskových zpráv v oblasti kosmetiky. Zpracovávala jsem rovněž tiskové zprávy a novinky na web klienta.

Mimo to jsem se ráda účastnila (v roli toho, kdo stojí před fotoaparátem) focení pro obchod s vintage oblečením a dalších projektů s retro či jinou podobnou tematikou.

Pojďme společně tvořit něco nového!