(for EN version scroll down :))

Vítám Vás na svém lifestylovém, food, kosmetickém, módním a beauty blogu…

Budu se snažit tento článek co nejvíce zestručnit, i když je mnoho věcí, které bych o sobě a o této stránce chtěla říct. :-)

Něco málo o mně: Jsem zkrátka pravá blondýnka a digitální nadšenec; ať už se to týká fotografování, videí nebo psaní… Moc ráda si píšu se všemi čtenáři a diváky, poznávám nové lidi a jsem vždy připravená naučit se něco nového. Na mém blogu můžete číst a vidět, co se odehrává v mé hlavě, takže většinou tu narazíte na nějaké pozitivní a motivující vibes (protože to je to, co mi blog dává), dočíst se ale můžete i o některých záležitostech z každodenního života a zkouknout nějaké bláznivé výplody mé fantazie převedené do reality. :-) Budu moc ráda, když mi tu budete nechávat nějaké milé komentáře, budete sdílet svoje názory a brzy se vracet zpět!! ♥

Historie blogu:

První blog
Svůj první osobní blog jsem založila v roce 2010, od té doby se mě blogování, psaní, focení, natáčení a pouštění se do nových projektů stále pevně drží.
Asi rok po mém soukromém blogování pro hrstku stálých čtenářů blog navázal první spolupráci s českým internetovým portálem pro dívky z odvětví TV Nova.

První zkušenosti – rozhovory
Chuť psát, tvořit něco nového a vidět výsledky své internetové aktivity, rostla. Brzy jsem  za sebou měla řadu reportáží i rozhovorů se známými osobnostmi. Paradoxně jednou z prvních celebrit, se kterou jsem měla možnost udělat rozhovor, byl Karel Gott (na Českém Slavíkovi 2011) a další (Miss Earth 2012 – Tereza Fajksová, Ewa Farna, Martin Harich, Sabina Křováková, skupina Lunetic, skupina A Banquet, účinkující soutěží jako SuperStar, Hlas ČS atp. …některé z rozhovorů jsou na mém YouTube kanálu).

spolupráce: s internetovými stránkami (např. web časopisu BRAVO, Krasna.cz, JenŽeny, DailyStyle…), s kosmetickými značkami (Bioderma, Realash, Gabriella Salvete, Dermacol, Kosmetika MOJE, COTY – Vespa, Adidas, Playboy, Miss sporty atd. …) a dalšími firmami (Printic, Bontia, Brandnooz box…). Mám zkušenosti s různými druhy projektů (PR, „talkshow – S blogerkami o všem“, atp.).

Na adresu Lola-J.cz jsem přešla v březnu 2014, abych mohla své blogové aktivity stále rozšiřovat.

Na VŠECHNY mé články, videa a fotografie se vztahují autorská práva. Pokud máte zájem o jejich použití, kontaktujte mě, prosím, na mém e-mailu.

EN:

Welcome to my new lifestyle, food, cosmetic, fashion and beauty blog (* 2014).

Something about me: I am passionate about all things digital, including photography, video editing and writing. I enjoy communication with my readers and viewers, I love meeting new people and I am always ready to learn something new as well. On my blog you can see what goes on in my head, read about my daily struggles and watch some crazy stuff in my vids. Hope you’ll leave some nice comments here, share what you think and come back soon! ♥

Blog’s history:

I created my first personal blog in 2010. And from that time I haven’t stopped blogging.

In 2011 I’ve started to write as a blogger for a teenage web-magazine Krasna.cz which is a web branch of TV Nova (Czech commercial TV station).

Interviews and reports
Then I had opportunities to interview for example Miss Earth 2012, Karel Gott and other singers or bands (more on my YouTube channel) and conduct reports from medially followed events such as „Czech Nightingale“ (the highest singing award in Czech Republic).

Cooperation
– blogger in a web branch of BRAVO (Czech largest teen magazine)
– other websites: Krasna.cz, JenZeny.cz, DailyStyle.cz, hryprodivky.cz, rajnehtu.cz etc.
– with companies such as:
Bioderma, Realash, MOJE, COTY, Printic, Bontia, Brandnooz box etc.

Projects
– in advise center (Bioderma – Photoderm), Krásná.cz- Talkshow of bloggers (one of them – here)

! All rights reserved. No part of this website may be used without my written permission. If you are interested in using my content (photos, videos etc.), please write me an e-mail.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.