Vítám vás na blogu holky, kterou život tak nějak přivedl k tvorbě digitálního obsahu už během posledních ročníků na základní škole. Kdo je – pracovně – Lola teď?

Lola je…

Video content creator

V současné době pracuji primárně jako tvůrce video obsahu pro jeden český eshop (původně známý hlavně prodejem elektroniky). Vytvářím nyní od A-Z (bystří mohou najít nápovědu:-)) hlavně edukační videa, kde radím zákazníkům s výběrem těch správných produktů. Pod „produkcí videí od A do Z“ si můžete představit, že:

  • dumám s kolegy, příp. vendory, nad tím, co právě pro zvědavé zákazníky připravit. No a taky zmíním, že se při vymýšlení poradím s Google Analytics, aby se na mě neurazil, že…
  • píšu scénáře
  • moderuji (stojím před kamerou)
  • natáčím (stojím za kamerou… wait, what? Jak je to možné? :-))
  • edituji v programu na střih videa
  • využívám sem tam prográmek na video efekty
  • na YouTube jsem jako doma: sleduji statistiky, sepisuji popisky k videu, hlídám odkazy, sleduju featurky, odepsuji divákům a tak dááále…

Mimo formát klasických edukačních videí se s kolegy čas od času pustím do vymýšlení jiných zábavných formátů, které slouží buď k náborovým účelům či jiným propagacím akcí a kampaní firmy. Nebudu lhát, taková videa mám nejraději, protože se na nich kreativně vyřádím (je to skoro jako by vás pustili z vodítka vy si běžíte s vyplazeným jazykem po louce a běžíte, kam se vám jen zachce). Vzhledem k tomu, že „video tým“ není zrovna nejpočetnější (v týmu jsme na kanál 2), je produkce takových videí nesrovnatelně náročnější. Což díky Bohu vždy nějakým zázrakem dopadne vždy do termínu i přes mnoho nepříznivých situací. Na druhou stranu vím o celém procesu všechno do nejtitěrnějších detailů a vím, co je v každé části produkce potřeba udělat.

Fotografka

Redaktorka

Blogerka

Social Media Manager

 

 

Historie blogu:

První blog
Svůj první osobní blog jsem založila v roce 2010, od té doby se mě blogování, psaní, focení, natáčení a pouštění se do nových projektů stále pevně drží.
Asi rok po mém soukromém blogování pro hrstku stálých čtenářů blog navázal první spolupráci s českým internetovým portálem pro dívky z odvětví TV Nova.

První zkušenosti – rozhovory
Chuť psát, tvořit něco nového a vidět výsledky své internetové aktivity, rostla. Brzy jsem  za sebou měla řadu reportáží i rozhovorů se známými osobnostmi. Paradoxně jednou z prvních celebrit, se kterou jsem měla možnost udělat rozhovor, byl Karel Gott (na Českém Slavíkovi 2011) a další (Miss Earth 2012 – Tereza Fajksová, Ewa Farna, Martin Harich, Sabina Křováková, skupina Lunetic, skupina A Banquet, účinkující soutěží jako SuperStar, Hlas ČS atp. …některé z rozhovorů jsou na mém YouTube kanálu).

spolupráce: s internetovými stránkami (např. web časopisu BRAVO, Krasna.cz, JenŽeny, DailyStyle…), s kosmetickými značkami (Bioderma, Realash, Gabriella Salvete, Dermacol, Kosmetika MOJE, COTY – Vespa, Adidas, Playboy, Miss sporty atd. …) a dalšími firmami (Printic, Bontia, Brandnooz box…). Mám zkušenosti s různými druhy projektů (PR, „talkshow – S blogerkami o všem“, atp.).

Na adresu Lola-J.cz jsem přešla v březnu 2014, abych mohla své blogové aktivity stále rozšiřovat.

Na VŠECHNY mé články, videa a fotografie se vztahují autorská práva. Pokud máte zájem o jejich použití, kontaktujte mě, prosím, na mém e-mailu.

Blog’s history:

I created my first personal blog in 2010. And from that time I haven’t stopped blogging.

In 2011 I’ve started to write as a blogger for a teenage web-magazine Krasna.cz which is a web branch of TV Nova (Czech commercial TV station).

Interviews and reports
Then I had opportunities to interview for example Miss Earth 2012, Karel Gott and other singers or bands (more on my YouTube channel) and conduct reports from medially followed events such as „Czech Nightingale“ (the highest singing award in Czech Republic).

Cooperation
– blogger in a web branch of BRAVO (Czech largest teen magazine)
– other websites: Krasna.cz, JenZeny.cz, DailyStyle.cz, hryprodivky.cz, rajnehtu.cz etc.
– with companies such as:
Bioderma, Realash, MOJE, COTY, Printic, Bontia, Brandnooz box etc.

Projects
– in advise center (Bioderma – Photoderm), Krásná.cz- Talkshow of bloggers (one of them – here)

! All rights reserved. No part of this website may be used without my written permission. If you are interested in using my content (photos, videos etc.), please write me an e-mail.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.