Lola je…

Video content creator

V současné době pracuji primárně jako tvůrce video obsahu pro český eshop (původně známý hlavně prodejem elektroniky). Vytvářím nyní od A-Z hlavně edukační videa, kde radím zákazníkům s výběrem těch správných produktů. Jsem tedy zároveň režisér, střihač, kameraman, moderátor, scénárista… Pod „produkcí videí od A do Z“ si můžete představit, že:

  • dumám s kolegy, příp. vendory, nad tím, co právě pro zvědavé zákazníky připravit. No a taky zmíním, že se při vymýšlení poradím s Google Analytics, aby se na mě neurazil, že…
  • píšu scénáře
  • moderuji (stojím před kamerou)
  • natáčím (stojím za kamerou… wait, what? Jak je to možné? :-))
  • edituji v programu na střih videa
  • využívám sem tam prográmek na video efekty
  • na YouTube jsem jako doma: sleduji statistiky, sepisuji popisky k videu, hlídám odkazy, sleduju featurky, odepsuji divákům a tak dááále…

Mimo formát klasických edukačních videí se s kolegy čas od času pustím do vymýšlení jiných zábavných formátů, které slouží buď k náborovým účelům či jiným propagacím akcí a kampaní firmy. Nebudu lhát, taková videa mám nejraději, protože se na nich kreativně vyřádím (je to skoro jako by vás pustili z vodítka vy si běžíte s vyplazeným jazykem po louce a běžíte, kam se vám jen zachce). Vzhledem k tomu, že „video tým“ není zrovna nejpočetnější (v týmu jsme na kanál 2), je produkce takových videí nesrovnatelně náročnější. Což díky Bohu vždy nějakým zázrakem dopadne vždy do termínu i přes mnoho nepříznivých situací. Na druhou stranu vím o celém procesu všechno do nejtitěrnějších detailů a vím, co je v každé části produkce potřeba udělat.

Fotografka

Redaktorka

Blogerka

Social Media Manager

Historie blogu:

První blog
Svůj první osobní blog jsem založila v roce 2010, od té doby se mě blogování, psaní, focení, natáčení a pouštění se do nových projektů stále pevně drží.
Asi rok po mém soukromém blogování pro hrstku stálých čtenářů blog navázal první spolupráci s českým internetovým portálem pro dívky z odvětví TV Nova.

První zkušenosti – rozhovory
Chuť psát, tvořit něco nového a vidět výsledky své internetové aktivity, rostla. Brzy jsem  za sebou měla řadu reportáží i rozhovorů se známými osobnostmi. Paradoxně jednou z prvních celebrit, se kterou jsem měla možnost udělat rozhovor, byl Karel Gott (na Českém Slavíkovi 2011) a další (Miss Earth 2012 – Tereza Fajksová, Ewa Farna, Martin Harich, Sabina Křováková, skupina Lunetic, skupina A Banquet, účinkující soutěží jako SuperStar, Hlas ČS atp. …některé z rozhovorů jsou na mém YouTube kanálu).

spolupráce: s internetovými stránkami (např. web časopisu BRAVO, Krasna.cz, JenŽeny, DailyStyle…), s kosmetickými značkami (Bioderma, Realash, Gabriella Salvete, Dermacol, Kosmetika MOJE, COTY – Vespa, Adidas, Playboy, Miss sporty atd. …) a dalšími firmami (Printic, Bontia, Brandnooz box…). Mám zkušenosti s různými druhy projektů (PR, „talkshow – S blogerkami o všem“, atp.).

Na adresu Lola-J.cz jsem přešla v březnu 2014, abych mohla své blogové aktivity stále rozšiřovat.

Na VŠECHNY mé články, videa a fotografie se vztahují autorská práva. Pokud máte zájem o jejich použití, kontaktujte mě, prosím, na mém e-mailu.