Redaktorka, scénáristka

Kolem roku 2009 jsem se vydala po cestě prvního blogování (na blog.cz), k němuž jsem začala spolupracovat s lifestylovým webem pro mladé od TV Nova (Krásná.cz). V rámci této spolupráce jsem psala zprvu články na zamyšlení a zanedlouho jsem začala podnikat rozhovory s populárními osobnostmi z Česka i Slovenska a přinášela čtenářům náhled do zákulisí showbusinessu. Souběžně s tím jsem často psala články na téma knih, kosmetiky, jídla, vzdělávání i módy.

Poprvé jsem také dostala příležitost vyzkoušet si spolupráci na vytváření nového online pořadu – talkshow blogerek s názvem „S blogerkami o všem“. Připravili jsme témata, scénáře a v Praze vyprodukovali první pilotní díly tohoto projektu pro web Krasna.nova.cz.

Jako blogerka-redaktorka jsem také přijala nabídku psát pro tehdejší Bravoweb.cz od Bauer Media a připravovala jsem články a rozhovory i pro další weby (Daily Style, JenŽeny, Orlane…).

Posléze jsem začala tvořit videa pro Alza.cz. Psala jsem scénáře pro videa, která jsem také moderovala, natáčela a stříhala.

K tomu začala neodmyslitelně patřit i komunikace na sociálních sítích, především na platformách Instagram a Facebook. Během blogování i práce v PR agentuře jsem začala psát PR články zejména na téma krásy a zdraví – jak na webu klienta, tak ve formě tiskové zprávy pro novináře.

Vytvářím tak text v postech, popisky na instastories, popisy a další prvky na YouTube, scénáře, obsahové strategie, PR články a podobně.