lola-j, czech blog, girl blogger, teenager, tumblr, beauty guru, facial care, routine, česká blogerka, kosmetika, cosmetics, krása, péče o pleť, biocosmetics, biokosmetika, tea tree oil, zkušenosti, recenze, tipy, rady, avokádový olej, avocado oil, cooperation, spolupráce, truth, pravda, professional, profesionální, photography, fotky, akné, problém, jak na to, acne problems

Projednou tu mám zase článek i ze světa kosmetiky, protože nedávno jsem se seznámila s relativně novou společností Sirael Cosmetics, která nabízí biokosmetiku a výživové doplňky. Výrobcem těch produktů je česká značka Topvet. Jejich široká nabídka mě opravdu překvapila, můžete se TADY sami mrknout (konkrétně pak přehled najdete v záložce s online katalogem a v případě dotazů můžete napsat na tento mail: lucia@sirael.sk). Zaujala mě celá řada produktů, ale rozhodla jsem se pro tyto tři: tea tree oil (pleťová voda) + TTO gel a avokádový olej.

lola-j, czech blog, girl blogger, teenager, tumblr, beauty guru, facial care, routine, česká blogerka, kosmetika, cosmetics, krása, péče o pleť, biocosmetics, biokosmetika, tea tree oil, zkušenosti, recenze, tipy, rady, avokádový olej, avocado oil, cooperation, spolupráce, truth, pravda, professional, profesionální, photography, fotky, akné, problém, jak na to, acne problems, gel

Zatím jsem v počáteční fázi testování, takže brzy o všech podrobnostech uslyšíte ve videu. Chci porovnat „před a potom“, protože jsem se zaměřila na produkty, které mají dobré účinky v boji proti akné. Zatím z nich mám dobrý pocit, nadchl mě avokádový olej, který narozdíl od TTO přípravků nijak nevoní, ale mám z něj moc dobrý pocit. Ale jak říkám, ještě testuji, tak více to rozeberu později.

Také se budu věnovat tomu, proč jsem nakonec vybrala gel a ne krém, ale zajímal by mě váš názor. Máte nějaké zkušenosti s tea tree oil produkty? V jaké formě vám nejvíce vyhovovaly a jaké jste z nich měli pocity?

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm

 

 

8 Comments on NEW IN: biokosmetika Sirael

  1. Hmm, tak tuhle kosmetiku neznám, ale docela mě to zaujalo!:O Hlavně se mi líbí to provedení:) Zelená působí hodně klidně, takže to asi bude tím:D

  2. S touto kosmetikou nemám nijak zkušenosti. Já v boji proti akné bojuji svojí osvědčeno metodou – pleťová voda a pleťová maska. Určitě udělej vyhodnocení, jelikož mě to zajímá. :)

  3. Značku nepoznám, ale myslím, že dnes každého zaujme práve bio kozmetika, ktorá je naozaj založená na tej prírodnej báze, teda aspoň dúfam :) Tea Tree kozmetika veľmi pekne vonia a viem, že by mala mať dobré účinky na problematickú a mastnú pleť, ale neviem, či by som po nej siahla :) Recenzia bude určite skvelá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.