Beauty · 20 srpna, 2014

Ty správné sprchové gely na léto!

RADOX
 

Co může být lepší, než mít v teplém počasí stále pocit svěžesti? Najdi přesně to, co se k tobě hodí a co potřebuješ. Podívej se, který sprchový gel je pro tebe ten pravý a užij si opravdovou relaxaci!

Stojíš v drogerii a nemůžeš se rozhodnout, který si koupíš? To dobře znám. Už by to chtělo se poohlédnout po nějakých nových svěžích a hravých vůních. Při výběru je pro mě nejdůležitější vůně, hydratace, také jistota, že moje kůže předejde podráždění a spolehlivost značky.
A tak jsem se rozhodla ti dnes poradit s výběrem, protože vím, že i „obyčejná“ sprcha má vliv na naši náladu a na vše, co v průběhu dne děláme. Podle toho, který popis na tebe nejvíce sedí, si snadno vybereš. Jedině ta pravá vůně dokáže podtrhnout, kdo skutečně jsi!


Nabitá energií!

radox

 

Jsi pro každou srandu, přijímáš nové výzvy, ráda objevuješ nové věci a všechno bereš sportovně. Přitom jsi ráda, když máš v životě pořádek – zkrátka víš, co chceš. Možná se ti to ne vždy daří získat, ale je třeba to napravit; myslet pozitivně a neztrácet naději! A v parném počasí by sis nejraději dala nějakou citronovou zmrzlinu nebo limetkovou šťávu, která tě osvěží. Pak je pro tebe jako stvořený sprchový gel Radox – Energise.
Jaký je: Jako první mě ohromila vůně limetky s mátou. Dokonalý koktejl nabízí příjemné povzbuzení smyslů, takže se budeš v létě cítit pokaždé jako znovuzrozená. Budeš překypovat energií a zdravím, protože gel pokožku nevysušuje.

 

Povznesená a něžná romantička

radox

Jsi tak trochu snílek a máš často hlavu v oblacích? Neboj se toho, je to krásná vlastnost. Díky ní totiž často hýříš nápady a jsi kreativní. Máš srdce na pravém místě a pro své přátele a rodinu bys udělala cokoliv. A to vyžaduje i kvalitní odpočinek. Měla bys dát přednost jemnějším vůním, které nabízí sprchový gel Uplifting.
Jaký je: Také zde najdeme okouzlující vůni citrusů, ale i hořký grapefruit je ve skutečnosti jako sladký koktejl. Přírodní spojení s bazalkou ti pomůže nabrat novou sílu a povzbudí tě. Pokožka je na dotek hned jemnější.

 

Živá a smyslná

radox
Ať uděláš cokoliv, věnuješ se tomu s vášní. Pocit z dobře odvedené práce je pro tebe hodně důležitý. Jsi ráda ve společnosti svých nejbližších a snažíš se vychutnat si každou chvíli, jak nejvíc to jde. Možná občas působíš až bláznivě, ale to tě rozhodně nemusí trápit. Drž se toho, co děláš. Jedině tak dosáhneš úspěchu! Všechny tyto vlastnosti pozvedne sprchový gel Revive.
Jaký je: Kombinace mandarinky a citronové trávy připomíná šťavnatý mix sladkých ovocných bonbonů. I v tropech se budeš cítit stále svěží a plná života! Kůže je regenerovaná a připravená zářit v každé situaci.
Který z nových sprchových gelů Radox se k tobě nejvíce hodí? Máš už nějaký doma? :-)