Tuto sérii fotek jsme nafotily s Klárkou ještě v samém začátku letošního krásného podzimu. Teď se s ním pomalu, ale jistě pro tento rok loučíme.

Chtěla jsem dodat, že obecně mám raději chladnější počasí než nesnesitelná vedra, kdy byste ze sebe nejraději shodili i vlastní kůži, ale asi tentokrát nebudu tak rozhodná.

Za letošní rok jsem byla tolikrát nemocná, jako snad ještě nikdy za celý svůj život :D (a fotky, které tu dnes uvidíte, berte opravdu jako loučení se s teplým podzimem nebo jako inspiraci pro jednu z vrstev pod teplým kabátem a šálou, prosím! :-)).

Tenhle super teddy coat jsem si pořídila na @usw.cz, stejně jako trendy mom’s jeans. Doporučuji, abyste omrkli na tomto účtu kompletní šatník, určitě si tam vyberete super kousky. A když vás něco osloví, hned směle můžete napsat do zpráv/komentář. :-)

Na zimu se ale i tak těším. Přestože začínám být naprosto alergická na každoroční vánoční masírku, dost se vždy těším na tu atmosféru, na to, že uvidím své milované blízké, spoustu světýlek, svíček, dobrého jídla… :-) Ale to už zase trochu odbíhám.

Pro tento look jsme si s Klárkou vybraly několik doprovodných prvků. Fotily jsme v Holešovicích, u stěny Vnitroblocku. Půjčily jsme si i vozík, který tam pak ale podle všeho dlouho nezůstal. :-) Sledovat Klářinu tvorbu můžete na instagramu a na osobním účtu), její práci si můžete prohlédnout taky zde a tady :-) Patří jí opět velké díky, moc jsem si náš společný foto projekt užila.

Tohle je na podzim úplně má nejoblíbenější kombinace. Máte raději chladnější počasí a když se můžete zachumlat do něčeho huňatého? :-) Nebo přesně naopak?

Facebook | Instagram | YouTube

7 Comments on Bundle up, teddy bears!

 1. Moc pěkné fotky, nejvíc se mi líbí ty bláznivější před tou barevnou stěnou. A věci ti moc sluší, i když můj styl to není, k tobě mi to opravdu sedí.

 2. Moc krásné fotky, jsi opravdu moc krásnu, sluší Ti to na fotkách! :-).

  Jinak já osobně mám nejraději jaro/podzim, kdy je tak „ideálně“. Není moc zima ani moc vedro a to je pro mě nejlepší varianta :D Protože v létě je na mě šíleně moc vedro a v zimě umírám na chladno, takže těžko vybírat :D:-).

 3. Moc krásné fotky máš fakt pěkné jeansy. :)
  Já osobně svíčky mám velice ráda, ale poslední tři roky se mi vytratila jakákoli Vánoční atmosféra. Nějak ty Vánoce přežívám i podzim.
  Jaro je jaro. :D Léto je taky super. :D

 4. Outfit sa naozaj podaril páči sa mi, keď z toho sála pohodlnosť. :) Pomaly je už po Vianociach, ale tento rok som ich naozaj neriešila. Možno je to preto, že na mňa vybiehajú už od novembra a úplne sa stráca ich čaro. :)

 5. Ten teddy coat je dokonalý. Hrozně se mi na tobě líbí. Celý ten outfit je skvělý.
  Ty fotky jsou krásné :)
  Tohle je jeden z mála roků, kdy jsem pro změnu já nebyla nemocná, jinak jsem nemocná skoro káždý 3 měsíce :D
  Opožděně hezký Nový rok :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.