Uncategorized · 26 srpna, 2012

On the fashion show – ou!

Překrásný letní den, milí čtenáři!
V nějakém tom článku níže jsem se věnovala tématu módní přehlídky. Na Facebooku jsem zveřejnila novou fotku, protože před pár dny jsem byla na BVV, kde se konal mezinárodní veletrh módy STYL a KABO.
STYL a KABO se pořádá dvakrát do roka. Letos v srpnu to bylo podruhé. Jestli jste tam chyběli, můžete si už nyní přečíst reportáž na Krásné.)
S sebou jsem vzala svou dlouholetou kamarádku Andy. Příchod byl vskutku parádní:
Dostaly jsme své kartičky a cesta vedla přes otočné „trojnožky“. Andy šla přede mnou, prokázala se přístroji kartičkou a… zasekla se v trojnožce. Krátce jsem se zasmála: tohle se mně stát přece nemůže. Přes tyto vchody jsem chodila často. Mírně zatlačit a zezadu mě posune další tyč.
A co byste řekli? Samozřejmě, že jsem se tam zasekla taky… :D Nejdřív se mi nechtěl odpípat kód na kartičce. A ve chvíli, kdy jsem už potřetí uvažovala nad tím, jestli nemám nějak pomačkanou kartičku, se ta železná bestie začala otáčet. Takže o pár metrů vedle mě už byly stánky se značkami a já byla jednou nohou u stánků a druhou ještě ve východu. Prostě super důstojný příchod na akci!… :D

Prohlédly jsme si rychle stánky se značkovým oblečením a vyhledaly přehlídkové molo. Byl mu vyhrazen prostor v zadní části pavilonu. Přehlídka už každou chhvíli měla začít.
Po stranách přehlídkového mola byly židličky, na kterých už seděli návštěvníci brněnského Výstaviště. Uprostřed, přímo před molem byla malá patra. Na každém z nich byly jiné židle. Na nich i vedle nich seděla kupa fotografů. Se svými PRESS kartičkami jsme se prodrali davem a usedli na dvě volná místa mezi fotografy. Bylo to to nejlepší místo napproti molu. Modelové přímo přímo před námi, prostě parádní výhled.

Osobnosti:
Na veletrzích módy se už dříve ukázal například Karel Gott, Miss, letos v únoru i manželka prezidenta… a v tyto srpnové dny i Agáta Hanychová.
V mých videích, která jsem natočila (vidíte výše), se předvedly paráddní modely.
V prvním videu můžete vidět sammotné stánky značek ze STYLu a KABO.
A řeknu vám:
Toto musí být MŮJ BOTNÍK!!!!!
Více v celém článku

Jedno kolo přehlídek bylo od 10 do 15 hodin. Jedna přehlídka zahrnovala několik různých značek. Pak následovaly několika hodinové přestávky, aby si návštěvníci stihli prohlédnout i druhý pavilon KABO, kde se nacházely úžasné kousky bot, kabelek… v pavilonu STYL bylo zase mnoho oblečení, doplňků…
Více fotek z akce přidám už brzy. :-)
Podle mě to jsou velmi vydařené veletrhy!
Byl někdo z vás na BVV v některém ze dnů 19. – 21.8.?