Krásnou sobotu všem! Jak se máte? Jaký byl váš první měsíc v roce? Mně se zdá, jakoby to byly jen dva týdny, dny mi trochu splývají dohromady. Už jen tenhle víkend strávím čtením skript a prezentací a pak mám zase na chvíli klid a můžu se vrhnout na knihu, kterou jsem si vypůjčila od ségry. Hrozně se na ni těším, protože ji mám od Vánoc rozečtenou a její dočtení mám jako takovou motivaci na další týden (přesněji asi víkend, to mě čekají 2 skoro tříhodinové cesty, takže to bude ideálka). Znáte mě, stačí maličkosti, hlavně, že se máte na co těšit!:)

No a po dlooouhé době jsem na svůj YT nahrála nové veřejné video, tentokrát je to giveaway spojená s tagem „what’s in my bag“. Soutěž jsem plánovala snad celou věčnost, teď je konečně tady, tak se už můžete zapojit, jestli vás ceny zaujaly. :) Moc doufám, že vás tohle video bude bavit, snažila jsem se tento tag zase pojmout trochu jinak, tak to je co z toho vyšlo. :D Pro zapojení se do soutěže je veškeré info pod videem.

Moc děkuji za komentáře! Mějte se parádně!♥

050106020304

5 Comments on SOUTĚŽ + co nosím v Noire kabelce?

  1. Tak já vždycky nosím pití, mobil a sluchátka, peněženku, balzám na rty a krém, protože mám hodně často suché ruce. No, a někdy, když se mi ji chce tahat, tak v ní mám i knížku, kterou zrovna čtu, jenže já často čtu opravdu tlusté knížky, takže asi tak. A pak podle toho, kam zrovna jdu si vezmu další věci.

  2. mě teda nesmí chybět pořádná koupa kapesníčku,krém na ruce,hřeben,antibakteriální gel a mobil s powerbankou :D bez toho nevyjdu…. Jinak neuvěřiš… dalši DM box na cestě, mě mrdne fakt :D

  3. Už jsem taky dostala pepřek a jsem povinná honosit v kabelce….A bohužel od půlky ledna marodím…
    A co já nosím v kabelce, když vezmu tu, kterou nosím nejčastěji: kapesníčky, pálivé bonbony, peněženka, mobil, klíče, pití :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.