Zdravím všechny!

lola-j, czech blogger, česká blogerka, fashion blog, módní blog, lifestyle, christmas, xmas, funny photo, family, siblings, sisters, brother, tongue, crazy faces, lights, small tree, living room, open space, paris, france, paříž, flat, cozy, světýlka, osvětlení, vánoce, vánoční stromeček, vtipná rodinná fotka, rohy, shock, vyláznutý jazyk, sourozenci, sestry, bratr
Taková rodinná tématická vložka se 2 z mých sourozenců. :-)

Hm, posledních několik víkendů je velmi produktivních, ovšem… co s příchodem Vánoc taky zbývá? :-) Doufám, že jste moc nepropadli nákupní horečce a celkově vánočnímu šílenství, já se teprve teď někdy musím odhodlat k tomu vydat se na neoblíbené nákupy. Upřímně, nejsem někdo, komu by dělalo problém se zvednout a jít nakoupit, když něco zrovna potřebuje (obzvlášť když jde o čokoládu :-)), ale vyloženě nesnáším bloudění po obchodech, když hledám něco a nevím přesně co, window-shopping mi přijde jako ztráta času, o zkoušení v kabinkách a věčně elektrizujících vlasech ani nemluvě.

Problém s nákupy dárků je (aspoň já ho mám) ten, že i když máte nějakou konkrétní představu, uběhnou klidně hodiny, než narazíte na něco, co aspoň z 75 % naplňuje vaše očekávání – v lepším případě. V tom horším odejdete s prázdnou, prodíráte se skupinami lidí blokujících každý volný kousek čtverečního metru a když vyjdete z OC, cítíte se, jako byste uběhli maraton. Až na ten vítězný pocit…

Samotné Vánoce miluju
Mimo tuto apokalyptickou část jsou Vánoce bezva. Já se na ně vážně vždycky těším. Ta všudypřítomná světýlka, svíčky, horké nápoje a zabalení se do něčeho super měkkého si dost užívám. Docela mi chybí pravé domácí cukroví, myslím, že jsem ho tak aspoň poslední dva roky ani neměla. :D Možná letos dokonce přemluvím ségru, abychom něco upekly spolu!

Proč se už teď těším na 2017
Mimochodem, hned jak zveřejním tento článek, vrhnu se na stříhání videí, protože se mi materiálu nahromadilo více než dost. A bude to ještě zajímavější! STRAŠNĚ MOC se těším, po Novém roce vám to všechno nasharuju (možná bude třeba vzít i ten leden trochu s rezervou). :-) Včera jsem byla na takovém posezení s některými mými budoucími kolegy, vše je teď ve fázi nepřetržité inspirace a zapisování každé myšlenky v jakoukoliv denní dobu. Jo, i v koupelně mám vždy mobil s poznámkami po ruce. :D Co se spánku týče, přijde mi někdy, že když už se mi podaří uprostřed nějaké myšlenky usnout, ráno se zase probudím uprostřed jiné(?). Jak moc je to divné na „Stupnici divnosti“ od 1-10?

Jinak, když už jsme u toho dalšího roku, myslím, že se předsevzetí docela přeceňují, spíš si myslím, že je reálnější 1 větší cíl, na který se můžete soustředit… a upřímně vám řeknu, nemusíte to ani vyslovit, pokud to skutečně budete chtít, splní se to. Jen se nenechte odradit a když to bude nutné, počkejte si, jak dlouho bude třeba. Věřím totiž (a nikdy nepřestanu), že vše se děje tak, jak má. :)

A kromě takového malého povzbuzení na vás mám ještě tyto otázky:
 1. Co (ne)máte rádi na Vánocích vy?
 2. Prosím o radu, jaké byste doporučili dárky pro NI a pro NĚJ ve věkové kategorii cca od 25+?

Btw. Máte Twitter? Teď nedávno jsem se přidala, určitě se mi tam ozvěte! :)

Moc vám děkuji za každý váš komentář!! ♥ Mějte se zatím krásně!

050106020304

 

11 komentářů on S.O.S. – Vánoce!

 1. Tá fotka je perfektná :D!! Ja čím som staršia tým si menej užívam Vianoce.. doslova mi príde, že odpočítavam dni kedy sa musím vrátit do školy :/ a vianočná nálada? tu som nemala ani nepamätám

 2. Vánoce jsou super, klid a.mir a domácí pohodička, hlavně ta vune cukroví!
  Jinak darek pro ni vydělá bych to na pěkně hodinky pokud nosí, popřípadě nějaký jemný řetízek nebo prstýnek 😊
  A s chlapem moc nepomuzu, jelikož jsme barak plný ženských 😂😂

 3. Já Vánoce neslavím, takež tohle všechno jde mimo mě. A nezavidím vám, co slavíte, tyhle všechny, neslušně řečeno, vopruzy. :D

  A ráda bych poradila… bohužel. Ale teď mají v manufaktuře krásný sety, nebo co Lash? Pro NI určitě najdeš něco super, protože žena nikdy nepohrdne kosmetikou, vůní nebo nějakým krémem a podobně. To jsme všechny holky stejné. :)

 4. Tak to já už mám dárky nakoupené od listopadu – překvapila jsem sama sebe. U mě nakupování probíhá rychle – vím, co chci a kde to mám koupit, jelikož mám prolezlé obchody.
  Já zbožňuju pracny a ty mi nikdo nesmí sáhnout. Už od půlky listopadu poslouchám písničky od Pentatonixu, které mi spolužačka ukázala.
  K té druhé otázce – na vymýšlení dárků nejsem moc kreativní (jenom u tatího), takže vždycky šáhnu po kosmetice, protože jsem prohlásila, že oblečení nekupuji, jelikož má každý jiný styl.

 5. Ja som darčeky dobojovala dnes a mám z toho ohromnú radosť. Teraz sa už teším na to, ako si ich budú ostatní rozbaľovať :) Na Vianociach zbožňujem to, že po dlhom čase uvidím rodičov a starých rodičov. :)

 6. Já se momentálně soustředím jenom na Vánoce:D Na Nový rok je ještě čas:D Na druhou stranu si tak říkám, že rok 2016 je skoro v prdeli… utekl hrozně rychle.

 7. Hezký článek! :)
  Moc ti přeju, aby vše vyšlo podle plánů a ať máš pořád dost inspirace!

  Já Vánoce miluju <3 Jediné, co mě vytáčí jsou lidi všude kolem :D kterých je o vánocích víc než dost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.