Uncategorized · 19 března, 2014

O natáčení Talkshow blogerek – Krásná.cz!

Z konce školního roku se toto „malé překvápko“ přesunulo na jeho začátek a výsledek je víc než zajímavý. Na to, že šlo vlastně o první natáčení, kdy jsme se setkaly se Standou Berkovcem, seznámily se se studiem, ještě na místě jsme dávalay dohromady obsah, tak z nápadu vyšla báječná realita ve formě videí. Tak nějak jsme se inspirovaly vámi: častými dotazy z poraden, diskutovanými tématy z internetu… a o nich se i pobavily.

Zde je slogan, který byl jedním z mých návrhů:

Musím říct, že se mi nesmírně líbí vidět ty barvy typické pro webový portál Krásná.cz. A musím se s vámi podělit o svoje pocity! Je bomba vidět své nápady graficky upravené v další určité podobě. Je to paráda a pro nás všechny hlavně velký úspěch, že jsme všichni za jeden den odvedli velký kus práce na několik týdnů dopředu. S postupem času by se měla podoba talkshow ještě upravovat, vyvíjet a moc se těším, jak to zase příště blogerskému týmu půjde… :)
Pokud vím, vyšla zatím jen 2 videa z natáčení. Na celém tomto projektu jsem si dala záležet a jsem moc ráda za to, že jsme vytvořili příjemnou atmosféru a dokázali jsme se vždy na všem bez problému domluvit. Všimla jsem si pár drobností, které bych mohla příště přidat a některé také vynechat. Koneckonců – detaily, průběh, „kostru“ naší talkshow jsem si měly promyslet jen pár dní před samotným natáčením. A musím říct, že obzvlášť v období dohánění známek ve škole to bylo maličko stresující, ale nemohla jsem to zastavit a musela jsem dát průchod docela dost velkému enrgetickému zápalu. :D Holky byly prostě úžasné a já jsem moc ráda, že jsem se s některými znovu setkala, jiné konečně poznala a že jsme i tak spolu mohly strávit úžasný den za smíchu a povídání!
Natáčelo se na konci školního roku, tohle téma by jistě bylo aktuálnější uprostřed léta, ale i po něm to můžete brát jako takovou inspiraci na příští rok. Připravila jsem si celou strukturu včetně nejčastějších otázek, mluvila jsem o faktech… Napadlo mě, že bych vedla nějaký takový monolog, ale nakonec jsem předala těch svých pár otázek na přečtení Mary-Anne, taktéž blogerce z Krásná.cz. Jsem moc ráda, že jsme to na druhý pokus zvládly a konec i napotřetí. :D :) Jinak samozřejmě, v případě dotazů se obracejte do poradny Kosmetika. :-)
Další blogerku PJ, napadlo téma letních lásek. :) A bylo trochu komické, když jsme seděly a doufaly, že se některá vytasí se svým příběhem letních lásek. :D Ale vzaly jsme to hopem a projely to trochu svižněji. Uvedla jsem toto téma inspirované z poradny Vztahy a dělily se o svoje názory, zkušenosti a v duchu „kamarádek“ blogerek na pláži jsme to tak po svém probraly, prodrbaly… A stálo to za to! :D Doporučuji zkouknout obě videa. Přemýšlely jsme o částech, které by měly sloužit jako insformační články na léto, témata na zamyšlení, ale také o těch, které by měly atmosféru trochu nadlehčit. A snaším úžasným kolektivem blogerek se to okamžitě podařilo! :-)
Nice weekend, xxx!♥

Lola-J