lola-j, recenze, kosmetika, péče o obličej, problematická smíšená mastná pleť, teenager, black mask, černá maska, blackheads, černé tečky, honest review, upřímný názor, zkušenosti, návod, tipy, asie, blonde, europe, girl, funny, good quality, haul, youtuber, czech blogger, výsledek, result, česká blogerka, carbonAhoj všichni! Dnes pro vás mám článek s velkou recenzí na produkt, na který jsem se dlooouho těšila. Určitě jste v poslední době taky zaznamenali ten boom s černými maskami… Abych byla upřímná, nejdřív mě mírně odradilo to slupování a po estetické stránce i detailní záběry na výsledky. Ale na druhou stranu to vypadalo celkem slibně, takže jsem si udělala menší research a rozhodla se, že vyzkouším jednu z těch nejznámějších a napíšu vám o tom tady na blogu.

Zhruba ve stejné době jsem zaregistrovala, že se v nabídce na PoštovnéZdarma objevila i maska značky BIOAQUA, tak jsem hned odklikla objednávku a těšila se na balíček. Když jsem si procházela zkušenosti ostatních, právě tato maska oproti jiným slušně obstála, o to víc jsem si to chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. Jak to dopadlo?

lola-j, recenze, kosmetika, péče o obličej, problematická smíšená mastná pleť, teenager, black mask, černá maska, blackheads, černé tečky, honest review, upřímný názor, zkušenosti, návod, tipy, asie, blonde, europe, girl, funny, good quality, haul, youtuber, czech blogger, výsledek, result, česká blogerka, carbonZačnu rozbalováním. Balíček mi dorazil z daleké Asie, proto je krabička na fotkách mírně ohnutá. Zároveň mě ale malinko zklamalo, že kromě úvodního kraťoulinkého popisu v angličtině nebylo možné se dočíst nic dalšího o samotné aplikaci, protože všechno ostatní už je psáno znaky, které zatím bohužel neovládám. :-) Naštěstí to jde nějak citem odvodit, protože samotná konzistence vám nedovolí udělat něco úplně špatně a pokud víte předem, že jde o slupovací masku, počkáte prostě do doby, dokud maska nepřestane lepit, ale k tomu se ještě dostaneme.

lola-j, recenze, kosmetika, péče o obličej, problematická smíšená mastná pleť, teenager, black mask, černá maska, blackheads, černé tečky, honest review, upřímný názor, zkušenosti, návod, tipy, asie, blonde, europe, girl, funny, good quality, haul, youtuber, czech blogger, výsledek, result, česká blogerka, carbonlola-j, recenze, kosmetika, péče o obličej, problematická smíšená mastná pleť, teenager, black mask, černá maska, blackheads, černé tečky, honest review, upřímný názor, zkušenosti, návod, tipy, asie, blonde, europe, girl, funny, good quality, haul, youtuber, czech blogger, výsledek, result, česká blogerka, carbon, white, pink nailsNa fotce je hrdlo už bez stříbrného obalu, ten jsem hned sundala. Samotná konzistence masky… působí, že bude super tekutá, ale opak je pravdou. Maska je dost mazlavá a lepivá, proto bych nedoporučovala nějaké štětečky, ale prostě prst, kterým rychle masku rozetřete. Jak už jsem výše naznačila (a jak uvidíte i níže), moc si s nějakým super rovnoměrným roztíráním nepohrajete, takže nečekejte ten „celistvý bahenní efekt“ :-) jako u jiných masek. Ovšem z toho, co jsem se od ostatních dočetla, ty „ideálně černé“ masky sice vypadají suprově, ale nikdo kromě toho nezaznamenal žádná jiná pozitiva.

lola-j, recenze, kosmetika, péče o obličej, problematická smíšená mastná pleť, teenager, black mask, černá maska, blackheads, černé tečky, honest review, upřímný názor, zkušenosti, návod, tipy, asie, blonde, europe, girl, funny, good quality, haul, youtuber, czech blogger, výsledek, result, česká blogerka, carbon, gif, amusant, tongue, jazyk, maska na obličeji, on faceNa vlastní nebezpečí! – ZDE je foto po sloupnutí (nechci to sem dávat, ale chápu, že spoustu z vás bude chtít nějaký důkaz).

Se stopkami jsem sice neseděla, ale maska mi vždy zaschla během nějakého toho uvaření těstovin, editace pár fotek, takže nějakých 15 minut by zaschnutí masky mohlo zabrat. U prvního slupování mi trochu zaslzely oči, protože jsem měla docela tenkou vrstvu, ale potom už jsem si buď zvykla nebo jsem měla vrstvu o trochu tlustší. :D

Ještě dodám, že odhaduji, že ve složení bude i nějaký ten alkohol, proto pro ty, co mají sušší typ pleti bych doporučovala pleť hned dobře hydratovat. Já měla z pleti velmi příjemný pocit, byla super jemná a dokonce i místečka s akné to slupování přežila v pořádku.

Vytáhe vše? Ne. Vlastně by bylo zvláštní si myslet, že vám nějaká maska nahradí několikafázové hloubkové čištění, ale to je i dobře. Spoustu lidí zastává názor, který se mi zdá logický, že vytáhnutím všeho bychom si jen uškodili, zůstaly by nám otevřené póry a zanášely by se ještě více. Naproti tomu ten samotný povrch černých teček skutečně tvoří to vše, co nachytáme zvenku a to je samozřejmě dobré pročistit. Masku jsem aplikovala po sprše, takže to šlo z pórů vytáhnout snáz a určitá vrstva nečistot skutečně šla dolů, ale ne vše, ale jak říkám, za to jsem i ráda. A pokud budete mít masku blízko obočí, zbytky můžete bez problémů smýt dolů, takže předejdete bolestivému vytrhávání. :-)

Masku Bioaqua mám z PoštovnéZdarma.cz. Zkoušeli jste nebo máte v plánu?

050106020304

 

9 Comments on RECENZE: Slupovací maska BIOAQUA na černé tečky

 1. Moc děkuji za blahopřání, doufám že se bude dařit i tobe:) jinak zajímavý článek , taky jsem to zkoušela a měla jedem to o dost černějši a tečky žádné….ale je fakt ze na černé tečky ne trpím tak nevím 😂

 2. Zkoušela jsem ji a byla docela dobrá, ale mám jednu dvoji od garnier a jsem naprosto spokojená. :) Jinak moc super recenze. Cením talent na to, napsat tolik o jednom produktu, já jsem v tomhle úplně mimo a neuměla bych o tom napsat nic. :D

  Jinak ti musím napsat a hlavně poděkovat, že jsi evidentně byla jediná, která dočetla můj článek, jsem opravdu vděčná, že alespoň někdo.

 3. Jsem moc ráda za tenhle článek, protože jsem dlouho váhala zda si masku pořídit a myslím, že nebude tak špatná! :-) Recenzi máš moc pěknou, vše jsi tam hezky popsala :-) Super.

 4. páči sa mi to, musím niekedy skúsiť :)

  P.S.: Ospravedlňujem sa za moju neaktivitu, ale mám teraz toho viac v škole. Za pochopenie ďakujem. :)

 5. Ani jednu černou masku jsem nezkoušela, jelikož používám peeling 3 v 1 od Garnier.
  Ale určitě se po tom v drogérii podívám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.