C'est la vie · 17 dubna, 2016

Krátká přestávka

UPDATE: ZDE je můj nový kanál na YouBo! Děkuji za zhlédnutí a odběr!

Právě mi běhá hlavou spoustu myšlenek. Je toho teď opravdu přespříliš a kvůli tomu, co všechno se stihlo od začátku letošního roku udát, jsem teď už docela malinko nervózní… Proto se vám tu chci ozvat s kratším vysvětlením.

lola-j, blog, blogerka, blogger, česká, cz, czech, pauza, přestávka, break, krize, crisis, maturantka, 2016, brno, blondýna, vlny, blonde girl, blond hair, pink kardigan, white top, spring, summer, bioderma, cannes, france, trip, francie

MATURITA – Když jsem se musela na poslední chvíli rozhodnout napevno pro školy, kam chci, přišlo s tím spoustu nových záležitostí, které nejenže spěchaly, ale vyloženě hořely. Vše jsem se snažila nějak ve stejnou chvíli mít stále „pod palcem“, ale musela jsem prioritizovat, takže až od jara začínám dohánět, na co předtím nemohl ani ve snu být čas. Takže na vše mám už jen tyto dva týdny. Už mi chybí spíš jen drobnosti, ale hlavně se už opravdu potřebuju na některé oblasti plně soustředit…

BLOG – Jak už to bývá, některé věci se dávají do pohybu, když to nejméně čekáme – a to platí i pro blog. Do maturity jsem ho nechtěla nijak zvlášť řešit,  nicméně jsem musela opět rychle na pár věcí zareagovat… :D A ano, o všem tom se zmíním už v květnu (asi v půlce/na konci). (to nejhorší, totiž písemné části, budu mít za sebou. :D Na zbytek se opravdu docela těším, po všech těch jazykových zkouškách :D)

A co se týče obsahu, ráda bych se v některých ohledech taky trochu otevřela, protože mě i z blogové sféry – ať už se to týká samotných blogerek či spoluprací – nepřestává spoustu věcí… bavit. :D Tak se těším, až se o tom pobavím i s vámi, tady. :)

Bloggers‘ trip (Cannes) – Kolem blogu toho bylo víc – o tom výletu do Francie pořádaném Biodermou (první příspěvky jste mohli vidět už na mém instagramu :)) jsem se rozhodla, že podám kompletní report „až“ za dva týdny… No, už se nemůžu dočkat, až tyhle hektické týdny budou za mnou, protože se s vámi o mnohé chci podělit (a to konečně i formou nových soutěží o pěkné ceny!! ❤).

Tímto příspěvkem bych chtěla na ty 2 týdny omluvit svoji (pravděpodobně striktně izolovanou :D – ano, skutečně jsem schopná si zakázat i toto) nepřítomnost, protože z blogu je občas docela dobrý nástroj prokrastinace a já teď nechci tyhle kritické chvilky obětovat internetu ani ničemu jinému. Prozradím však, že na YouTube jsem přednastavila pár videí, tak doufám, že se vám budou líbit, budu vám moc vděčná za vaše reakce. ♥ Tak se nezapomeňte přihlásit k odběru!

Mějte se zatím moc krásně, maturantům držím palce, některým ještě u přijímaček a těším se zase v květnuuu! <33

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm