Krásnou sobotu všem. Možná si pamatujete na příspěvek na Insta, kde jste mohli vidět to obrovské kadeřnické srdce v celé své kráse v Salonu Petra Měchurová.

lola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration

Na začátek tohoto článku bych vám ale chtěla ještě něco říct. Post o této akci jsem sepsala už dávno, ale nevyšel včas (vlastně zatím vůbec nevyšel a nevím, jestli ještě někdy vyjde tam, kde původně měl)… velmi mě mrzí, že jsem kvůli tomu čekala a že zatím nemůžu přesně vysvětlit ten aktuální systém a co přesně se děje, ale doufám, že se to brzy vyjasní. Zatím ve zkratce: jde o to, že poslední dobou se mění pár věcí na jednom z webů, na který přispívám a začíná to vše zacházet do fáze, kdy to asi budu muset „trochu pořešit“, protože (nejen) mně přijde jednání druhé strany docela nefér a neprofesionální. To je tak na úvod a na vysvětlenou, abyste si nemysleli, že jsem vás chtěla nechat bez nějakých dalších komentářů a fotek k akcím navíc… :)

Zrovna včera jsem se o tom s někým bavila, že je skvělé, když můžeme využít ten další prostor mimo sociální sítě (kde najdete jednu fotku s nějakým hashtagem a dvěma slovy k tomu) a poskytnout lidem trochu větší náhled do toho, kde jste byli, co podporujete, co jste viděli a co si o tom myslíte. Zvlášť považuji za důležité „vzít s sebou“ takovýmto způsobem ty, kdo vás pravidelně čtou a jsou zvyklí na nějaký určitý typ contentu.

lola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, leaflet, leták, programJedna z akcí, které jsem se nedávno zúčastnila, byla organizována v rámci Designbloku 2016 s tématem sportu a tým Salonu Petry Měchurové se rozhodl navázat také na téma z minulého roku a elegantně je propojit. Výsledkem se stala životem překypující vernisáž plná bijících srdcí nadšených kadeřníků s vášní pro vlasy.

Kadeřníci jsou jako vrcholoví sportovci

lola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, huge exposition, odhalení, surpriseSvým způsobem je tomu skutečně tak. Když se zamyslíte, pokud chcete v čemkoliv uspět a být zkrátka nejlepší, neexistuje lepší cesta než neustálý tréning a snaha o zdokonalení se. Stejně je tak tomu i u kadeřníků ze Salonu P.M., jejichž vytrvalost je udržuje neustále v dobré kondici.

Tlukot kadeřnického srdce symbolizuje středobod Salonu Petra Měchurová, jelikož bije pro všechny klienty, partnery a co-workers, kteří salon  inspirují a podporují již 15 let v samotném centru Prahy. To se povedlo zachytit Veronice Drahotové svou impozantní audiovizuální instalací v rytmu tepu kadeřnického srdce, na níž se viditělně podepsala spolupráce s kreativními osobnostmi; k vidění tak byla i videa od Báry Johanson Pivoňkové či 3D print od Adama Jecha a další.lola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, ceo“Lidé kolem nás, jsou pro nás velmi důležití, vnímáme je jako inspiraci, kterou pak vkládáme do naší práce. Často jsou takoví lidé jako impulz, který nás posunuje v naší tvorbě. Může to být zajímavý mladý model, kterého češeme, spolupráce na kolekci prestižní módní návrhářky, nebo výstava umělkyně, která nás inspiruje v naší práci,” říká Petra Měchurová

Tak tady jsou fotky a brzy budete mít náhled i v jednom z videí. Jinak sledovat můžete Salon Petra Měchurová na jejich oficiálních stránkách, fb či blogu, který nabízí propojení různorodých impulzů spojujících se v jednotný tlukot ♥.

Co vás jako první napadne, když řeknu „vlasy“? Napište mi, co si ve spojení s nimi právě představíte – péči o ně (co konkrétně – lámavost, konečky…?) nebo účesy? :)

lola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, wine, champaignelola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, prsten, ring, stone, kamenylola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, baby, family, celebslola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaborationlola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, moderátor, pr managerlola-j, česká blogerka, czech blogger, salon petra měchurová, hairdressing heartbeat, kadeřnický tlukot srdce, designblok, prague, praha, vernissage, vernisáž, konstelace, art, umělecká, hairy heart, creative, 3d print, hitech, masterpiece, obraz, painting, frame, rámeček, design, umění, ipad, tablet, apple inc, cooperation, spolupráce, collaboration, products, loreal, professional, glass

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'

8 komentářů on #HAIRDRESSINGHEARTBEAT

  1. Wow! Skvelý článok a prenádherné srdcia:). Keď sa povie slovo vlasy- ja si predstavím dlhé, zdravé a lesklé vlasy. Husté a iba rozčesané, bez žiadneho špeciálneho účesu – a to je pre mňa ten NAJ „účes“.

  2. Na Designbloku byla kamarádka, ale povídala jen o tom tématu sport. Je to určitě zajímavý nápad a to srce na fotce je moc povedené.
    Když se řekne slovo vlasy, tak si představím různé účesy, které bych ráda vyzkoušela, ale nikdy se neodvážím vzít si je mezi lidi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.