Tips · 22 prosince, 2017

9 tipů na „tak trochu zajímavější“ dárky

Tento rok jsem se tipy na dárky zabývala možná víc než bych chtěla – i když ne pro vlastní potřeby. Výsledkem toho bylo několik videí, kde radím s výběrem vhodných dárků pro maminku, tátu, babičku, bratra nebo třeba kamaráda. Abych pravdu řekla, dárky jsem letos ve skutečnosti řešila ve většině případů dost na poslední chvíli. A po mém článku s tipy na dárky pro něj byste možná taky ocenili pár last minute tipů na dárky, které by mohly potěšit jak ji, tak takřka kohokoliv ve vašem okolí (a nejen o Vánocích).

canon eos m100, tipy na darky, darky k vanocum, k narozeninam, ke svatku, k vyroci, lola-j, lifestyle blog, last minute, dárky na poslední chvíli, inspirace, totoaparát, zájezd, blogerkaUpřímně jsem si už při přípravě jednotlivých videí říkala, že některé z tipů, které jsme vybrali třeba pro takového přítele, bych sama ocenila a dané věci by u mě opakovaně nacházely využití. Nápadů by tedy byla celá řada, ale pro můj dnešní článek jsem vybrala těchto pár dárků, které budou něčím zajímavé a vzhledem k přehlcenosti obchodů dárkovými sadami do koupele i originální. :-)

Pokud máte ve svém okruhu někoho, kdo s uvítá lahev dobrého vína (nejen), určitě byste měli zavítat na stránky Alkohol.cz. Před nedávnem jsem se opět stavila v jejich kamenné prodejně v Praze na degustaci a zopakovala si párování vína s jídlem. Myslím, že pokud byste potřebovali s čímkoliv týkající se tohoto tématu poradit, tam najdete odpověď a inspiraci. Nejen víno, ale třeba takové dobře vybrané skleničky podle jeho typu dokáží opravdu potěšit, určitě se podívejte do kategorie i na další doplňky a dárkové sady.

I když jsem se na téma s tipy na dárky pro něj z tohoto segmentu už rozepisovala, jistě stojí za to zopakovat, že doplňky obecně jsou dost elegantní a snadné řešení, tím spíš když dnes máme tak velký výběr na internetu. Pokud se díváte hlavně po hodinkách, jednoznačně doporučuji omrknout Helveti.cz, který se soustřeďuje hlavně na švýcarské značky.

Pokud máte v okolí nadšence do zážitků a cestování, napadají mě hned tři tipy na dárky. První z nich je čistě o zážitcích, takže v úvahu připadají wellness pobyty, různé víkendové pobyty na horách, v lázních apod. Pro více inspirace zavítejte na Hotely.cz, kde najdete přehledné rozdělení jak podle typu pobytu, tak podle destinace.

S tím se pojí další tipy na dárky ze stránky Affekt.cz, odkud už mám pár věcí, se kterými jsem dost spokojená a mám dojem, že jsem se o něčem zmiňovala už i tady na blogu. Na tomto e-shopu najdete snad vše z outdoorového a horolezeckého vybavení s jistotou, že dostanete skutečně kvalitní výbavu.

Pro ty, kteří by hledali ještě něco specifičtějšího, jako třeba funkční prádlo čistě české výroby, určitě doporučuji omrknout stránky Scutumwear.cz. Česká je nejen výroba, ale i materiál, u kterého je následně dbáno i na správný střih.

Nedávno jsem se taky inspirovala na webu Infoto.cz, kde najdete například dalekohledy, mono/binokuláry pro noční vidění, plátna, jiná další příslušenství apod.

Jako další tip mě napadá takový trochu „sranda dárek“ pro holky. Nedávno jsem se bavila s kamarádkou o umělých řasách a o tom, jaké možnosti jsme zatím vyzkoušely. Klasické umělé řasy za použití lepidla známe všechny. Vzpomněly jsme si také na dlouhodobější prodlužování řas, ale s tím je skoro vždy spojeno poměrně dost rizik. Už před nějakou dobou jsem slyšela o magnetických řasách, ale upřímně to většinou vypadalo dost hrozně, protože tím jak byly dlouhé a ploché, vypadaly dost nepřirozeně. To bych ale nebyla já, abych je nevyzkoušela na vlastní kůži, chci říct řasách. Tyhle mám z PostovneZdarma a líbí se mi, že jsou kratší, ale jejich nasazování mi chvíli dalo zabrat :D Určitě nedoporučuji nasazovat na příliš namalované řasy, protože při manipulaci s těmito magnetickými řasami je jednodušší tahat za ty vlastní a hrozí jejich vytrhnutí. Pokud je aplikujete příliš daleko od okraje očního víčka, mohou být navíc vidět malinké magnetky. Je to ale vcelku fajn alternativa, pokud chcete nechat odpočinout své oči od lepidla a řasenek obecně.

Určitě nesmím opomenout Canon EOS M100, jelikož tento model právě testuji. Jde o malou a stylovou bezzrcadlovku, která na první pohled zaujme barvami – k dispozici je v černé, bílé a šedé variantě. To ale není všechno, lze ji totiž „obléknout“ do některého z devíti barevných obalů, takže bude vždy odpovídat vaší náladě i outfitu.

Kvalitní laky na nehty udělají radost snad každé z nás. Budu jim ještě věnovat samostatný článek, ale vyzkoušela jsem před nějakou dobou laky značky ZOYA a jsem nadšená. Nejen tím, jak jsou barvy snadno kombinovatelné, ale i celkovou aplikací a hlavně výdrží. Určitě doporučuji omrknout na stránkách RájNehtů.

To je zatím asi vše, určitě budu v dohlednu přidávat recenze na různé vyzkoušené produkty, o kterých už nějaký ten pátek chci napsat, tak se možná ještě inspirujete pro další příležitosti. :-)

Jak jste letos řešili dárky vy?

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'