Uncategorized · 20 listopadu, 2011

No a reklamy? :)

Zdravím,
 


už nějaký ten den mi občas v hlavě naskočí myšlenky a názory na reklamy, které často autoři blogů vkládají do komentářů v článcích na blog.cz.
A víte co si myslím?
Je naprosto jedno, kam blogeři budou dávat své reklamy… vždyť vám na ten blog vůbec zašli a i když to není k tématu, o kterém je zrovna váš článek, nač se zlobit? Copak vám hodili na krásně střižený zelený pozemek bahno s infikovaným vepřem?
Taky si myslím, že pokud na blog přijde takový návšěvník, který chce rozesílat své reklamy a nenajde žádnou zmínku o reklamách, je ve stresu. Sice chvilkovém, ale… je to stres. Váhání, obava, snaha…
Proto si myslím, že pokud patříte mezi blogery, kterým reklamy vyloženě vadí, za něž byste i stříleli, napiště to na svůj blog tak, aby si návštěvníci mohli vyhledat slovo „reklam“… a dál by se ukázalo vše, co je na vaší stránce a jaký k tomu máte vztah.
Zároveň se mi moc nelíbí, že když už je na některém z blogů rubrika REKLAMY, bývá ve formě obrázku, který třeba splývá se zbytkem menu. No a pak se většinou divíte, že ani „TÍM VELKÝM PÍSMEM“ to tam nikdo nenašel.
Co si budeme nalhávat, myslíte, že někoho, kdo obchází blogy s reklamami, zajímá vyloženě to, jak vypadá vaše menu? Ne. Většina si prostě slovo „reklam“ vyhledá.
No a proto, abych zapříčinila zmateným myšlenkám a váhání, umisťuji na tento blog slovo REKLAMY, tak abyste jej pomocí kombinace Ctrl+F mohli vyhledat snadno a rychle.
Někdy jsou totiž prostě blogy, které tam nemají o reklamách ani slovo a pak, když napíšete reklamu nevíte, jestli je nenávidí a pak vás nějak neztrapní, nebo je dotyčnému blogerovi jedno, kam reklamy napíšete.
Já patřím k těm, kterým je to opravdu a srdečně jedno.
I pokud nebudete psát do této rubriky, bude mi jedno, kam své reklamy napíšete. :)
Je to jen pro vaši jistotu.
Lola-J