Beauty · 23 května, 2014

SOUTĚŽ: Vyhrajte dekorativní kosmetiku MOJE!

Krásné odpoledne! Je tu další aktuální soutěž!

moje, dekorativní kosmetika, dekorativka, soutěž, give away, lola-j, contest, competition, blog, blogger, czech girl, český blog, lifestyle, cosmetics, fashionVe spolupráci s českou značkou MOJE vám přinášíme novou soutěž o balíčky plné kvalitní dekorativní kosmetiky tady na blogu! :-) Pokud si kosmetiku MOJE chcete připomenout, podívejte se na tento článek, kde o ní píši poprvé. Jinak Vám doporučuji zavítat přímo na jejich stránky www.kosmetikaMOJE.cz!

kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky, soutěž, giveaway, competition, moje soutěž, blogováCo všechno můžete (několik z vás) vyhrát a co je pro to třeba udělat? Je to jednoduché! :-)

3 z vás mohou vyhrát balíčky plné české kvalitní dekorativní kosmetiky MOJE!

Pro výhru v soutěži je třeba jen:

1) Stát se fanouškem stránek blogu na FB.
2) Stát se fanouškem oficiálních FB stránek kosmetiky MOJE.
3) Sdílet tento příspěvek na FB – na této stránce.
4) Do komentářů pod tento článek na blogu napište svůj e-mail, ať Vás v případě výhry hned kontaktuji a odpovědi na tyto otázky:
– Kterých 5 výrobků (konkrétní odstín, typ…) se Vám nejvíce líbí?
– Jaké jsou varianty BIO balzámů na rty a díky čemu tak účinně chrání rty před vnějšími vlivy? (Nápověda zde.)

Odpovědi hledejte na
www.kosmetikaMOJE.cz

Těším se na vaše komentáře pod tímto článkem a sdílení příspěvku na fb!
Držím palce! :-) Přihlašování do soutěže bude ukončeno 6. června 2014, ve 23:59. Případné změny budou ohlášeny zavčas na Fb/blogu.

P.S.: Každý soutěžící může vložit jen 1 soutěžní komentář, v den uzávěrky soutěže pročistím opakující se, nesouvisející komentáře či dodatky a ponechám každému přihlášenému 1 komentář kvůli losování čísel komentářů na stránkách Random.org. :)

Do soutěže budou zařazeni jen ti, co splnili podmínky.