Krásné dopoledne!
Konečně přichází čas na novinky ze světa kosmetiky! Dnešní článek bude zajímat všechny dámy, pro které je důležitá kvalita, dostupnost a dobrá nabídka produktů a jejich odstínů.

kosmetika moje, česká značka, vyrobeno v eu, kvalita, recenze, cosmetics, czech brand, blogger, blog, review, krása pro každý den, cenově dostupná kosmetika
Možná jste už slyšely o kosmetické značce MOJE (nebo se s ní i setkaly na dubnovém veltrhu Interbeauty v Praze), na jejímž založení se podílel tým českých profesionálů. A jestli neslyšely, trochu vám ji představím.
Značka byla vyvinuta s tím, že produkty budou co nejvíce vyhovovat potřebám českých žen. S tím souvisí jednak výběr odstínů, kvalita díky správnému výběru specializovaných závodů po celé Evropě, ale také cenová dostupnost a popisky všech produktů v českém jazyce, které jsou skutečně srozumitelné. Motto kosmetické značky MOJE je „Krása pro každý den“, což jen potvrzuje fakt, že si každá dívka či žena značku rychle oblíbí. Vím, že už se na ni ptají i na internetu, tak jsem neodolala a musela ji vyzkoušet také!

Jak jsem se zmiňovala již v předchozím článku, hned jak byly nové přírůstky do mojí kosmetické rodinky doma, musela jsem něco z toho vyzkoušet. Nanesla jsem na obličej jen svůj tekutý make-up a o zbytek se během pár minut postaraly výrobky značky MOJE. Byla jsem moc zvědavá, jak vydrží, jak na mně budou vypadat a jak se s nimi budu cítit.

Níže se můžete podívat na můj návod a na fotky výrobků, které jsem při líčení použila.

kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky
kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky

TIP: Rychlé jarní líčení

1. krok: Pro svůj rychlý a svěží jarní look jsem aplikovala matující kompaktní pudr (odstín č.1) a zabránila tak věčnému lesku, který trápí zejména slečny v mém věku a ženy s mastnou či smíšenou pletí.

2. krok: V dalším kroku jsem tváře prozářila suchou, hedvábně jemnou růž s obsahem hedvábí. Zapracovala se rychle, nedrolila se a dokonale přilnula.

3. krok: Nesmíme zapomenout na správnou výživu rtů, proto jsem zvolila brusinkový bio balzám na rty, který mě celý den chránil před vnějšími vlivy a dehydratací.

4. krok: U očí jsem si vystačila se stíny trio a s dlouhodržící automatickou tužkou. Nejsvětlejší barvu jsem nanášela směrem k vnitřnímu koutku oka. Doprostřed jsem nanesla hravou a veselou růžovou barvičku. Na vnější koutek oka jsem použila nejtmavší hnědý odstín z tria, který s růžovou vytvořil dokonalý živý broskvový nádech.
Tužkou jsem rychle orámovala oči a make-up byl hotový!

kosmetika MOJE, česká kosmetika, pudr, kompaktní pudr, matující, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky
1. krok: kompaktní pudr – 80 Kč
kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky
2. krok: jemná růž – 70 Kč
kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky, balzám na rty, balsam, brusinka, lip balm, bio
3. krok: BIO balzám na rty – 40 Kč
kosmetika MOJE, česká kosmetica, cosmetics, balíček, recenze, blogger life, blog, blonde, girl, pudr, oční stíny, tvářenka, tužka, řasenka, novinky
4. krok: oční stíny trio – 50 Kč a automatická tužka na oči – 50 Kč

VÝSLEDEK: Ve včerejším článku jsem také psala, že make-up se hned podrobil některým zkouškám vnějších vlivů. Na obličej pálilo sluníčko, ofukoval jej vítr a pak přežil i krutý déšť.
Byla jsem skutečně překvapená, když jsem večer přišla domů a prozkoumala i ty nejmenší změny. Bylo to snad poprvé, co jsem byla nadšená z celého make-upu. Pleť konečně po tolika hodinách nebyla lesklá, stíny nevytvořily neoblíbené mráčky v záhybech – a co je nejlepší, černá tužka zůstala na místě a neproměnila se v mizející šedou.

happy, girls, friends, evening, party, festival, rain, hair, po dešti, zmoklé, kamarádky, bloggerDnešním úvodním článkem to však nekončí! :) Ráda bych přidala ještě nějaké tipy, nové recenze a podělila se s vámi o své zkušenosti. Omrkněte stránky kosmetiky MOJE. Napište co vás zaujalo a co byste rády někdy v budoucnu vyzkoušely.

www.kosmetikaMOJE.cz

A co byste řekly na soutěž? :)

15 komentářů on Kosmetika MOJE (krása pro každý den)

  1. Tuhle značku neznám. Ale jestli to takhle vydrželo, tak to musí být luxusní. Možná, že si něco pořídím:) A anoo soutěž!

  2. to je dobře,že jsi si vychutnala čokoládu :D já už takový víkend mít nebudu už teď jen samá práce :/

  3. :) :DD Tak možná trochu víc zpevnit. Umím to možná zakrýt dobře oblečením! :P

  4. Tak já jsem už také dnes něco z MOJE objednala, jsem na to zvědavá :) děkuju moc za tip :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.