C'est la vie / Fashion · 30 července, 2014

Shorts

Ze samého smutku tu sedím a popíjím… obyčejnou vodu. Napíšu tento příspěvek a půjdu asi zase cvičit.

shorts, šortky, džínové, bílé, modré, tmavě, světle, blog, blogerka, fashion, módní blog, blogger, blonde, girl, tablet, opened blog, photo, cotton candy, cukrová vata, fail, funny, vysněné šortky, postava, moje šatní skříň, garderoba

Jen mě zarazila jedna věc…

Nechápu, jak moje mamka mohla mít menší boky než já teď! Kruci, vždyť tohle není fér. Samozřejmě, že jsem za ni ráda a všechno – ale nemusela jsem dědit tuto část postavy zrovna po… ani nevím, kdo z mé rodiny takové boky měl.

Na chatě jsem totiž asi před rokem našla máminy úplně boží džínové šortky. Řekla, že jestli se mi líbí, klidně ať si je nechám. Ovšem – v tom problém nebyl. Ten nastal, až když jsem si je zkoušela.

Tehdy před rokem jsem je jen tak tak dotáhla až ke stehnům. Měla jsem z toho takovou menší depku. :D Bylo to možná tím, že jsem konečně začala víc jíst. No, přesvědčila jsem se, že už to stačí. Oblibu v jídle jsem našla – teď už jen žít zdravěji.

Tento rok jsem ty džínové lásky znovu našla na dně šuplíku. Od té doby se to s mým životním stylem maličko změnilo k lepšímu. :D)

Šortky jsem tento rok v pohodě přetáhla přes stehna, ale zůstaly mi viset na bocích. Přes tu mou pánev jsem je nemohla prostě dostat. A s tím nic nenadělám, i kdybych zhubla všechno, co můžu.

Jenomže teď žádné hubnutí s šířkou mých kostí pochopitelně nijak nesouvisí. Za ně můžu děkovat tak svým předkům.

Takže nezbývá než se jet podívat po nějakých lepších. I když ty máminy vypadaly naprosto dokonale.