Po delší době vysvitlo sluníčko. Jeho paprsky prostupovaly okny a osvětlovaly prostor kolem. Tehdy jsem se zrovna seznamovala se svým novým bytem, důkladně si ho kousek po kousku prohlížela a sklouzla pohledem k tomu prázdnému místu, kam ještě dopadalo světlo a na chvíli se zamyslela. Vzpomínala jsem na to, jak jsem si jako malá ráda sedávala k toaletnímu stolku, co kdysi měla doma máma. A i když jeho design nebyl tak úplně můj styl, :-) měla jsem to místo velmi ráda.

wishlist, favi.cz, kosmetický stolek, toaletka, toaletní stolek, krása, beauty, cosmetics, girly, woman, white, minimalistic, simple, clean, clear, black, taburet, černý, bílý nábytek, furniture, glass, mirror, zrcadla, 3, 2 šuplíky, zásuvky, pokoj, bedroom, ložnice, dream, sen, inspirace, home decor, design, blogerka, český blog, móda, fashion, blogger, lifestle, design, imagination, představivost, lola-j

Místo klidu, malých radostí… Určitě bych s vámi přišla na mnohem víc – a i to by jen možná popsalo představu o mém vysněném kosmetickém stolku, který bych asi nejen já už od dětství chtěla mít. Napadlo mě, že i kdybych měla bydlet třeba za rok jinde, moje představa zůstává zhruba stejná a není asi nic, co by ji nějak výrazně měnilo. A bylo by zajímavé se o to s vámi dnes podělit – začít tomu dávat trochu reálnou podobu a zkusit o tom už nepřemýšlet jen jako o něčem neurčitém.

Tady je můj wish list sestavený z produktů, co by na mém stolku rozhodně neměly chybět. Jako zdroj inspirace mi posloužil přehledný vyhledávač nábytku a dekorací www.Favi.cz. Na těchto stránkách najdete spoustu různých krásných kusů nábytku a doplňků, které přímo vybízejí k reorganizaci a dovybavení domova. A už to, že vás to alespoň inspiruje, může být první krok ke změně konečně podle vašich představ!

Jaký je můj kosmetický stolek? Má čisté bílé linie, které někdy značí řád a spokojenost, jindy skok do neznáma a začátek něčeho nového. Tak vypadá, když se na něj podívám ráno. A když večer? Občas se zaleskne pod padajícími glitry ze štětce, které odrážejí světlo plamínku poskakujícího na mé levandulové svíčce. Je to místo, kde se konečně naučím perfektní kočičí linky :-) a ani ve spěchu mě nebudou trápit žádné lokty poletující ve vzduchu. Kde se už nebudu naklánět do všech možných úhlů jako bych se chystala předvést Labutí jezero. Zkrátka je místem, ze kterého budu vždy spokojeně odcházet vstříc novým zážitkům.

wishlist, favi.cz, kosmetický stolek, toaletka, toaletní stolek, krása, beauty, cosmetics, girly, woman, white, minimalistic, simple, clean, clear, black, taburet, černý, bílý nábytek, furniture, glass, mirror, zrcadla, 3, 2 šuplíky, zásuvky, pokoj, bedroom, ložnice, dream, sen, inspirace, home decor, design, blogerka, český blog, móda, fashion, blogger, lifestle, design, imagination, představivost, lola-j, marble, mramor, štětce, make-up brushes, stojan, zásobník, odličovací tamponkyNa stolku vždy stojí viditelná zásoba odličovacích tamponků, která mě nenechá jít spát bez perfektně očištěné pleti. Všechny štětce mám ihned připravené v zaobleném porcelánovém kelímku. Linky, rtěnky, pudry a jinou kosmetiku mám uložené v průhledných organizérech, takže už nebudu ztrácet věčnost jejich hledáním po kosmetických taštičkách. V neposlední řadě mám na stolku zásobník kapesníků s nenápadným mramorovým designem.

To vše mi bohatě stačí k tomu, abych měla vždy po ruce vše, co potřebuji a zároveň v tom měla systém.

Tak bych řekla, že už mám jasno. A co vy? :)

@LolaJcz:

050106020304

9 Comments on Můj ideální toaletní stolek

  1. Doslova a do písmene – nádhera!! Moc dekuji za tvou inspiraci , určitě se na stránku s nábytkem podívám:-) Ten zásobník na ubrousky je LUXUSNI!

  2. Také bych takový stolek jednou chtěla :). Pokud máš v okolí Tiger, tak tam seženeš i něco ze svého wishlistu :).

  3. Líbí se mi tvá představa kosmetického stolku:) Já si taky vysnila jak to asi bude vypadat u toho mého a při přestavbě pokoje jsem se své představě přiblížila:)

  4. Skvělá představa :) Tak ať se ti vyplní.
    Já kosmetický stolek a ani psací stůl ve svém pokoji nemám. Z kosmetiky používám jenom rtěnku a krémy, pomády, kapičky do nosu mám na nočním stolku vždy po ruce.

  5. Jsem na tom tak nějak podobně … a mimochodem ten stolek na fotce je přesně to co mám v hlavě že potřebuju hned, jak se koupí byt !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.