To, co mě v zimě (často viditelně) trápí, jsou popraskané a vysušené rty. Je to jedna z nepříjemností, kterou s sebou zima přináší. Proto vám v tomto článku ukážu své nejoblíbenější balzámy na rty + 1 nový, určený pro muže.

kosmetika MOJE, cosmetics, balzámy, rty, bio, rakytník, brusinka, pšenice, pro muže, hydratace, výživa, ochrana, blog, recenze, review, lips, winer, zima, v zimě, beauty, blogger, fashion, lifestyle, tipy, zkušenosti, test, péče, lola-j, czech blogger, blonde

BIO balzámy na rty

Českou kosmetickou značku MOJE jsem si už před nějakou dobou zamilovala kvůli mnoha věcem: je cenově dostupná a nabízí výrobky, které v každodenním životě zaručeně využijeme. Ať už jsou to stíny v přirozených barvách, pudr, tvářenka nebo právě balzámy na rty.

Vyzkoušela jsem tři z nich a ráda bych o nich řekla to, že účinky jsou stejné a při výběru jde spíš o to, kdo jakou vůni preferuje. Všechny totiž rty chrání, vyživují a regenerují.

– Brusinka (č.1)

Tento balzám voní sladce (asi jako ovocná žvýkačka). Nebarví, stejně jako ostatní balzámy, ale spíše se (skoro nepatrně) třpytí. Nanáší se velice snadno a rychle. Přes den dobře působí a rty jsou jemnější.

– Pšenice (č.2)

Někomu se možná bude nejvíce líbit tato vůně, oproti ostatním mi totiž nepřijde tolik „sladká“. Je taková neutrální. Opět se rychle aplikuje a o rty pečuje v průběhu celého dne.

– Rakytník (č.3)

Tento mám asi nejraději. Nevoní jen sladce, je svým způsobem svěží a výraznější. Aplikace je přesná a svou funkci splňuje na jedničku. Mám skvělý pocit – na rtech mám vrstvu, která je chrání před vnějšími vlivy a rty mi přijdou vyživenější.

A…

kosmetika MOJE, cosmetics, balzámy, rty, bio, rakytník, brusinka, pšenice, pro muže, hydratace, výživa, ochrana, blog, recenze, review, lips, winer, zima, v zimě, beauty, blogger, fashion, lifestyle, tipy, zkušenosti, test, péče, lola-j, czech blogger, blondeNovinkou kosmetiky MOJE je velmi jemně parfemovaný balzám pro muže, který má taktéž skvělé hydratační a regenerační účinky jako bio balzámy výše. Rozdíl je pouze ve vůni, která je méně výrazná.

www.KosmetikaMoje.cz

Máte některý z nich? Který se vám líbí nejvíc? :)

 

22 komentářů on Moje péče o rty v zimě

  1. Něco takového si asi brzy pořídím, pro příští zimu :) pro letošní svůj vzorek už mám,tak mé rty jsou plně chráněny :)

  2. Ty vypadají fakt suprově, ten pro muže by se mi hodil, teda jako pro Jirku n pro mě :-D :-)
    Super inspirace ! :-)

  3. balzám pro muže :D mě aktuálně na rty funguje nejvíc podomácku vyrobený balzám, ale jinak mám ráda i např. klasické labello :) ty co uvádíš ty, jsem ještě nezkoušela :)

  4. I see. Labello jsem taky používala, snad od dětství, díky mamince. :D Ale chtělo to vyzkoušet i něco nového. Některé mi nepřijdou tak výrazné, jako labello, ale někomu to může vyhovovat. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.