MOJE hydratační balzámové rtěnky!

Mám tu spoustu zajímavých věcí, o které bych se s vámi chtěla hned podělit! Ale dnes dám přednost novinkám – hydratačním balzámovým rtěnkám od kosmetické značky MOJE (o které jsem se zmiňovala už tady a také zde).

Kosmetika MOJE přichází se samými novinkami, jednou z nich jsou i rtěnky v různých zajímavých odstínech, které nejen oživí každý look, ale zároveň hydratují. Byla jsem moc zvědavá na výsledek. Běžné rtěnky, které obvykle používám, sice mají skvělý pigment, ale o rty už nijak nepečují. S běžnými rtěnkami jsou rty prostě matné, vysušené a ničím jiným pak nezajímavé.

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbieChtělo by to rtům dodat ten pravý šmrnc!
Krásné rty jsou totiž zdravé rty. Vyživené, lesklé a hýřící barvami. To jsem si slibovala i od hydratačních balzámových rtěnek. A jak obstály?

Odstín č. 1:

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbielola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbie

Jemná holčičí růžová, kterou používám skoro každý den. Rty nenápadně rozzáří a dodá jim barvu. Pokud nejste zrovna typ člověka, co si potrpí na extravaganci, ale chcete rty oživit, je to skvělá volba. U některých outfitů mám také občas pocit, že se k nim nehodí žádné příliš výrazné rtěnky, ale nesedí k tomu ani pouhý lesk nebo obyčejný balzám, takže i v tomto případě vítězí odstín č. 1. Jak vidíte, rty jsou zároveň krásně růžové i lesklé díky obsahu bambuckého másla a vitamínu E.

Odstín č. 2:

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbielola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbieOranžové jsem se vždycky tak trochu bála. Ale opět, záleží na tom, kterou rtěnku zvolíte. Každá značka je dělá jinak a my holky víme, že není oranžová jako oranžová. :-) Uklidnilo mě, že to není ten “jedovatý” typ oranžové, který dělá žluté zuby. Naopak je jemnější a často takový odstín vidíme i na hvězdách například v kombinaci s černými outfity… Rty hned působí jinak, look je ve výsledku prostě luxusní. Zcela neotřelý, přitom jemný a zajímavý.

Odstín č. 3:

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbielola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbieTakovýto odstín červené patří k mým oblíbeným. Rty překypují energií, ale nepotřebují k tomu žádný přehnaně výrazný, až neonový nádech. Pigment rtěnky je i tak dostatečně silný a díky jejímu složení se postará i o přirozený lesk.

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbieCo mají rtěnky společné:

lola-j, kosmetika moje, rtěnky, hydratační a balzámové, červená, růžová, oranžová, odstíny 1 2 3, blogerka, cosmetics, test, review, recenze, zkušenosti, beauty, ruka, holka, czech girl, česká blogerka, blogger, blonde, smile, white teeth, lipstick, lipbalm, red, orange, pink, barbie


1) Hned při nanášení cítím jemnou parfemaci, která je nasládlá a mám z ní dobrý pocit. O těchto rtěnkách můžu skutečně říct, že mi voní. Po pár minutách už není moc cítit, což může některým i vyhovovat.

2) Slabý pigment rozhodně nečekejte! Jste zvyklé po rtech přejíždět tak dlouho, dokud nedosáhnou takové barvy, jakou potřebujete? To nehrozí, díky tomu je použití mnohem rychlejší.

3) Balení je praktické. Jak vidíte na fotce, podobný typ vysouvací tužky pro velkou oblibu zvolilo více značek. Díky tomu je snadnější a přesnější aplikace. Takže další bodíky za rychlost a praktičnost při používání! :-)

4) Na složení rtěnky se rozhodně myslelo. Rtěnky obsahují složky, které rty hydratují, vyživují a regenerují. Jak jsem se již zmiňovala, je to i díky bambuckému máslu a vitamínu E. Rty jsou vyhlazené, hebké, pružné a přirozeně lesklé.

Omrkněte i další odstíny nových rtěnek na této stránce.
Jak se vám líbí? :-)

www.kosmetikaMOJE.cz

13 responses to “MOJE hydratační balzámové rtěnky!

 1. Terinka Pusinka

  Ahojky Lolo, na tyhle balzámko-rtenky jsem dneska koukala na jejich strance, designove mi pripominaji rtenky v tuzce od Miss Sporty, ale tyhle mi pripadaji tlustci. Jsem moc ráda za prirodni slozeni ktere jak jsi psala rty krasne vyhladi. Pigmentacne na tom jsou podle mne dobre, aspon se mi to podle fotek zda :) Urcite si nejakou objednám!

  Reply
  1. Lola-JLola-J Post author

   Ahoj Teri! Taky jsem si všimla, teď jsou rtěnky v tužce čím dál oblíbenější. Jsou tlustší, ale osobně se mi to líbí, nanáším s tím rychle. Na rtech působí skutečně příjemně. Fotky odpovídají, jen u odstínu č.2 je fotka malinko světlejší. Ale samozřejmě záleží na intenzitě, s jakou rtěnku nanášíš. Jinak s pigmentem nemám žádný problém. :) Tak doufám, že se budou líbit! :)

   Reply
 2. Ko Ky

  Já jsem taky za ten svůj odpočinek ráda:)je mi o něco lépe,ale ty prášky jsou fakt hnusné,ale nějak to překonám:)poctivá to jsem i někdy až moc než i je zdrávo :/ a srdce mám,ale někdy najivně,jak se mi občas potvrzuje(nemyslím teď dle lásky) ale dle pomoci druhým a čisté myšlenky to mám,když jsem nic neudělala,tak proč mít nějaké nedobré myšlenky?:-) i když je pravda,že občas mám pocity zda jsem něco udělala správně,ale jsou to jen pocity,jelikož jsem danou věc vždy udělala dobře,ale ta nejistota tedy je příšerná a toto u mě tedy dost převládá:/díky moc za palce:)

  Reply
  1. Lola-JLola-J Post author

   Jsem ráda. :) To dáš. Takové vlastnosti se cení, občas s sebou nesou i nějaké “potíže”, ale stojí za to zůstat taková, jaká jsi! :)

   Reply
  1. Lola-JLola-J Post author

   Každý má rád něco jiného. Někdo je na výraznější barvy, někdo zase na ty světlejší. :) Mně se líbí všechny, každý na jinou příležitost. Je pravda, že občas se bojím experimentovat a hrát si s barvičkami, ale když už, tak to stojí za to! :D :)

   Reply
 3. Kubi

  Wow, líbí se mi všechny:) Ale ta druhá je asi nejhezčí:)
  Skládku může vymyslet snad jen naše škola xD Jo, tyhle vztahy s kámoškou jsou prostě boží xD Málo? Ale zase já za celý den toho spořádám dost xD Taky bych si tu pomazánku klidně dala celou, ale za ty výčitky mi to nestojí xD Navím, bych si musela koupit novou, takže raději šetřím xD

  Reply
  1. Lola-JLola-J Post author

   Taky, ta druhá se mi taky líbí, ale možná by ke mně seděla ještě víc jako k brunetce. :D :) Ale jsou bezva. Prosimtě, ty a dost? :D Kdybys viděla jíst mě! :DD Jo, to chápu, z toho důvodu bych ji asi taky nesnědla hned.

   Reply
 4. Caroline Red-haired

  Tahle novinka se mi moc líbí, snad si ji někdy taky pořídím. Odstín číslo 3 je krásně živý. Akorát ta dvojka vypadá na rtech hrozně rozkouskovaná, nevím, čím to je, ale odstín je krásný.

  Reply
  1. Lola-JLola-J Post author

   Taky se mi líbí, že to není vždy jen neutrální barva, aletaky nějaká více hravá. Mám obavy, že to bude mými rty. :D Všechny rtěnky by měly být konzistenčně stejné, tak zkusím ještě jednou a kdyžtak hodím další fotku. Střídala jsem to rychle po sobě, je možné, že jsem to úplně nedotáhla. :D :)

   Reply
   1. Caroline Red-haired

    To nemusíš, já myslela že je to tou rtěnkou :) Jestli jsou všechny konzistenčně stejné tak to je fajn.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>