C'est la vie · 27 června, 2014

Last school week (june 2014)

Ahoj všichni!

black and white, girls party, food, blogger, lola-j, andy, friends, sisters, crazy, fail, fake sunglasses, smile, fun,

Myslím, že se ani nemusím ptát, jak se máte, protože předpokládám, že se máte úžasně! Včera se ve mně ještě mísily různé pocity – radost i jakýsi smutek, úleva i únava. Ale už jsou prázdniny! Veškerý ten stres je za mnou. Vlastně je to za mnou už asi od druhé půlky června… a to je důvod, proč si myslím, že do školy by se už v červnu chodit nemělo!

Přiznejme si to, učitelé už chtějí mít taky klid a pouštějí nám nějaké filmy, u kterých se samozřejmě v tom horku všichni hrozně bavíme a moc nás zajímají. Ne, vážně. Kdo má tohle zapotřebí? V mnoha dalších zemích mají 3, ano, TŘI krásné měsíce prázdnin. A výsledky studentů nejsou o nic horší, než tady. Ba naopak, v některých případech i výrazně lepší. Ale je to více než nic, nechci si stěžovat.

Jen jsem se podívala do svých tabulek a tak trochu mě polilo horko. To všechno mám stihnout za 63 dní? Okaayy… Challenge accepted.

Weird in many ways.

meloun, meloon, yellow, green, summer, breakfast, snack, food, fruit, exotic, lifestyle, blog, czech blogger, česká blogerka, lola-j

food, butter, cheese, kids, children, child, hand, ruka, chleba s máslem, se sýrem, jídlo, životní styl, lola-j

water melloon, lifestyle, food, fruit, blog

food, girls party, pajama, pyžamová párty, jídlo, holky, teenagers, happy, tv, food

 Když už nebylo co, koukala jsem u nás s A. na filmy, vyprázdnila čtvrtinu ledničky a podobně. :P Je to boží pocit. Tak moc mi to chybělo!

Jak teď začnete prázdniny? :-)

P.S.: Chystáme soutěž!
P.P.S.: V pondělí budu na photoderm.cz na online chatu! Zapojte se! :) Budu se na vás moc těšit.