http://lola-j.cz/green-dress-with-flowers/Zdravím všechny!….

MORE PHOTOS —>

Moc se omlouvám za neaktivitu, ale bylo toho teď celkem dost a chtěla jsem více nasávat čerstvý vzduch a užívat si sluníčka. Ale ani tehdy jsem na blog samozřejmě nezapomněla. V mé hlavě vyskakovala jedna myšlenka za druhou a doufám, že se o tom všem postupně rozepíšu.

Takovou mou „myšlenku“ vám teď sem pro začátek dám ve formě fotek. Na nich uvidíte mimo moje prapodivné výrazy i krásné zelené šaty od mé sestry. Teda vlastně jen jejich část. Nejsou nijak dál zdobené, končí asi u kolen. Jsou jednoduché a lehké ( + neuvěřitelně příjemné!). :) Navíc, s tou směsicí malých kytiček v různých odstínech zelené se mi neskutečně líbí. Takže here it is!

A hořím nedočkavostí, jak se máte vy? :)

P.S.: Ehm, jak se dívám, většina těch fotek je v černobílé. Snad i toto mi odpustíte. :D Musím se smát, když ty fotky vidím. Just another good memory.

lola-j, green dress, flowers, fashion, lifestyle, cosmetics, beauty blog, czech blogger, blonde girl, 17, česká blogerka, módní, kosmetická, životní styl, letní šaty, s kytkami, kytičky, jednoduché, lehké, nad kolena, tipy, líčení, blonde hair, blond vlasy, zelené oči, green eyes, black and white, cute, černobílá, fotka, blesk, viněta, černé okraje, stín, smile, úsměv,lola-j, green dress, flowers, fashion, lifestyle, cosmetics, beauty blog, czech blogger, blonde girl, 17, česká blogerka, módní, kosmetická, životní styl, letní šaty, s kytkami, kytičky, jednoduché, lehké, nad kolena, tipy, líčení, blonde hair, blond vlasy, zelené oči, green eyes, black and white, cute, černobílá, fotka, blesk, viněta, černé okraje, stín, smile, úsměv,http://lola-j.cz/green-dress-with-flowers/FACEBOOK/ INSTAGRAM / YOUTUBE / ASK.FM /BLOGLOVIN’

19 Comments on Green dress with flowers

  1. Moc pěkné fotky:) Zdá se mi,že jsi něco zhubla ne? jinak ti to moc sluší:) ty tvoje dlouhé vlasy a ten překrásný úsměv je k nezaplacení :)

  2. Škoda že šaty nejsou vyfocené celé a vždy barevně, protože mají super barvu a zajímalo by mě jak celé vypadají :). Každopádně ti moc sluší, já zbožňuji všechny květinové vzory! A odkud vůbec šaty jsou? Prozradila ti to sestra?

  3. Budou! :D Díky moc. :) Rozhola jsem se, že i s detailem a odkud jsou. :DTo teď z hlavy nevím, ale určitě to sem hodím. Ale pochybuji, že někde tady. :( Hodím to sem brzy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.