Léto s sebou přináší celou řadu novinek. Jednou z nich jsou nové laky na nehty od kosmetiky MOJE v krásných letních barvách, které rozzáří každé ruce!

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nailsJak oživit svůj look a využít léta přímo stvořeného pro veselé barvy? Když jsem v rukou držela nové laky na nehty MOJE, měla jsem okamžitě jasno…

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nails, 8 odstínů, osm, škála barev, léto, letní stylKosmetika MOJE představila 8 nových odstínů matných laků s jemným sametovým efektem, které působí naprosto neotřele a zajímavě.

Dnes vás seznámím s 2 odstíny – 01 (růžová) a 04 (fialová), ze kterých jsem maximálně nadšená! Jsou to moje oblíbené barvičky a spolu mi připomínají mix sladkých cukrátek… :-)

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nails, 8 odstínů, osm, škála barev, léto, letní stylO lacích:

Jak už jsem se zmínila, nové laky s MAT efektem jsou teď k dostání v osmi svěžích letních barvách (od roztomilé růžové přes zelenou, lososovou či nebesky modrou až po světloulinkou růžovou/ tělovou), bez kterých bych si léto snad ani neuměla představit. Více najdete na oficiálních stránkách kosmetiky Moje.

Štěteček je plochý a širší, díky čemuž je aplikace rychlá a přesná.

A díky jejich konzistenci…
1) Pro bezchybné krytí bohatě stačí dvě vrstvy.
2) Lak rychle (během několika minut) na povrchu zaschne.
3) Matný efekt způsobí, že vyniknou pastelové barvy.
4) Některé odstíny vypadají skoro až neonově, takže báječně podtrhnou i opálenou pokožku.
5) Laky se hned nesedřou a nevidím na nich rýhy ani po 3 dnech (více až bude update).

Odstín č. 01:

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nails, 8 odstínů, osm, škála barev, léto, letní stylRůžová mě na lacích obvykle příliš nebaví, protože u jemných lesklých laků jsou to skoro ty samé ohrané tóny. Avšak tento odstín růžové je zcela jiný, ideální pro slečny se smyslem pro humor a s dobrou náladou za každé situace.

Jde o sytou a (až neonovou) zářivou růžovou, která na sebe okamžitě upoutá pozornost. Nehty vypadají hned jinak.

 

Odstín č. 04:

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nails, 8 odstínů, osm, škála barev, léto, letní stylPro méně odvážné je ideální jemná fialová, která není už tak zářivá, ale opět se svěžím nádechem léta. Vedle výrazné růžové se mi tento odstín moc líbí.

To by bylo o těchto lacích asi tak vše. Příští týden bych udělala v tomto článku update, jak obstál po týdnu a víc, tak se mrkněte, pokud o lacích už přemýšlíte. :)

Co říkáte na tyto hravé letní barvičky matných laků kosmetiky MOJE?

novinky, nové, laky na nehty, kosmetika moje, recenze, review, tipy, blog, blogger, růžová, pink, fialová, sametové, matné laky, nelesklé, křída, barva, připomínající neonové barvy, lola-j, blogerka, kosmetický, fashion, módní, beauty, cosmetics, food, jídlo, lifestyle blog, česká republika, česká značka, nehty, nail design, nails, 8 odstínů, osm, škála barev, léto, letní stylRozhodně omrkněte oficiální stránky, kde najdete spoustu informací, novinek, tipů a akcí na vaše oblíbené produkty!

www.kosmetikaMOJE.cz

FACEBOOK/ INSTAGRAM / YOUTUBE / ASK.FM /BLOGLOVIN’

17 Comments on Nové laky na nehty MAT efekt – kosmetika MOJE

 1. Už jsem četla recenzi u Caroline a musím říct, že mě ty laky velmi lákají! Obě jste je chválily :). Škoda, že je nikde u nás neprodávají a vlastně ani nevím, jestli se laky dají sehnat jinak než přes internet, protože právě na netu ty odstíny celkem klamou :/. Ale tyto dva + ta nebesky modrá jsou krásné!

 2. Se vším souhlasím! O tom fialkovém jsem přemýšlela taky, až zase budu mít rozhazovačnou náladu, tak určitě rozšířím sbírku, protože tam je ještě pár odstínů, které hrozně moc chci! :D

 3. Teď už jsou na blozích odfocené snad všechny odstíny na nehtech, takže bych se toho přes net nebála :). Já to kupovala zbrkle hned, protože matné laky zbožňuju, a ty odstíny byly nádherné, tak se mi nechtělo čekat na recenze :D.

 4. :D Taky jsem z něj paf. Tak pokud se pro něj rozhodneš, snad se bude líbit! :D :)

 5. Yep, to je fakt. :) Zkus se podívat na seznam prodejen, pokud není nějaká poblíž, o které nevíš a nebo z recenzí a fotek. Jsou, o té modré taky uvažuji. :)

 6. Ano, vypadá to, že už všechny, tak snad to rozhodování bude snadnější. :D :) To věřím, občas jsem taky odvážlivec a nekouknu na recenze. :D Tak stály za to! :)

 7. vypadají přímo božsky!! toužím po růžovém matném laku, takže asi jsem ho konečně našla :3 děkuji :))

 8. Sice na tyhle obyčejné barvičky moc nejsem, ale laky mě opravdu zaujaly, na nehtech vypadají báječně.

  Jinak jsem na tvém novém webu poprvé, na mé staré dobré oblíbené blogy jsem úplně zapomněla, tak jsem si udělala čas prohlížím si je. Doména je určitě skvělá volba. Nejsem moc zvyklá na ten systém, takže se v tom tolik nevyznám, ale je to tu moc pěkné :) Hodně štěstí :)

 9. Pokud ne v nějaké giveaway, tak si třeba někdy později některým z nich uděláš radost! :)

 10. Hned vypadají veseleji! :D :)
  Jé, to je super. Děkuji moc! :) Jsem moc ráda, že jsme obě stále u blogu! Taky bych se mohla podívat na starý seznam. :D Díky, i Tobě hodně, hodně štěstí! :)

 11. To nevim na výhru v soutěži moc štěstí nemám spíše budu spoléhat,že na něco narazím v obchodě. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.