Fashion / Tips · 31 ledna, 2018

Doplňky: Jaké jsou náramky Deltimo? + soutěž

Možná už řada z vás bude tuto značku znát, ale pokud o ní slyšíte poprvé, na úvod bych něco o Deltimo řekla. Jde o poměrně mladou českou značku náramků, které jsou známé svým charakteristickým stylem. Pro své zákazníky Deltimo představuje neustále nové kolekce se osobitými motivy, na nichž spolupracují s předními výtvarníky a významnými osobnostmi.

IMG_5337Náramky jsou zhotovené z lávových kamenů, které se obvykle opakují po celém obvodu náramku a jsou doplněné o jeden hlavní motiv z ušlechtilého kovu a případně i nějaké decentní prvky po stranách. Na výběr je celá řada variací – jestli ve stříbrném nebo třeba zlatavém provedení, jestli klasický náramek na gumičce nebo macrame a k jakým kamenům chcete jaký motiv. V danou chvíli jsem si tam vybírala z 16 kategorií a k mému překvapení jsem se hned našla v některých modelech a měla rychle vybráno.

Náramek má pro svého držitele zpravidla mnohem hlubší význam, než tomu je u ostatních běžných šperků. Ukrývá v sobě kus osobnosti svého nositele a jeho osobní příběh i vzpomínky.

IMG_1278

Na fotce je mám i pohromadě, ale spíš je nosím v kombinaci s jinými náramky nebo úplně zvlášť, podle příležitosti a outfitu. A právě pro jejich přizpůsobivost a nenucenou eleganci jsem si je oblíbila. Můžu si je vzít jak k běžnému oblečení na denní nošení, tak na zvláštní akce a stále působí velmi dobře. Když zvolíte ten správný styl náramku, pěkně (a nenásilně :-)) výsledný look oživí. Opravdu jsem ráda, že i tady máme náramky, které jdou s dobou, příliš nekřičí a zároveň nezaniknou a není to takový ten světový mainstream, protože má vlastní jasný styl.

IMG_5390Tyto náramky jistě potěší i jako dárek, takže pokud právě hledáte inspiraci… nebo chcete potěšit sami sebe, tady je můj tip na úspěšný úlovek. :-) Z mých fotek jednotlivých náramků v tomto článku se můžete dostat přímo na detail produktu.

Jak se líbí vám? Máte už nějaký náramek? Jestli ne, určitě se zapojte do soutěže, kterou dnes spouštím na svém instagramu.

Určitě omrkněte stránky eshopu www.deltimo.com a přesvědčte se sami.

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'

Náramek se sovou a průhlednými korálky:

IMG_1232IMG_5380Náramek s korunou a přírodními kameny:

IMG_5260IMG_5372Náramek se lvem a černými korálky:

IMG_5261IMG_5388

IMG_5411