Tips · 24 října, 2014

Zúčastni se soutěže a vyhraj třeba tablet!

Pokud ty nebo tvoje sestra rády soutěžíte, dnešní článek je právě pro vás! Jde totiž o  skvělou příležitost, jak si užít nejen spoustu zábavy, ale mít tak možnost vyhrát i spoustu skvělých cen!  A pospěšte si, soutěž totiž startuje ZDE už v pátek 24. října a končí 29. ve středu!

hry pro dívky, hpd, soutěž, contest, competition, unicorn, jednorožec, blog, blogger, pr, article, článek, cz, czech, hodnotné ceny, giveaway, tablet, yoga, lenovo, přívěsky, jednorožec, propagace Na oblíbeném webu HryProDívky.cz si teď o prázdninách můžeš zahrát zajímavou hru s názvem Záchrana jednorožců a získat tak pěkné hodnotné ceny!

Zadání soutěže je vcelku jednoduché!

Na stránkách najdeš další info o soutěži a povídku o holčičce, které se zdá o jednorožcích. Ve snu jedině s tvou pomocí může zachránit jednoho za noc.

Jakmile splníš první úkol, zobrazí se ti na stránce obrázek jednorožce, kterého jsi zachránila. Druhý den na webu bude další část povídky, díky které zjistíš, jak holčičce můžeš pomoct tentokrát. Po splnění dalšího úkolu na tebe bude opět čekat obrázek zachráněného jednorožce. A tak až do posledního úkolu.

Povídka skončí a tobě se zobrazí poslední zachráněný jednorožec.

Po úkolech už stačí jen čekat na losování výherců!

1. místo: stříbrný tablet Yoga + přívěsek jednorožce + dárky od HPD

2. – 5. místo: přívěsek jednorožce + dárky od HPD

hpd, hry pro dívky, soutěž, web, games, girls, pinkNavíc každý, kdo zachrání všechny jednorožce, získá na svém HPD účtu 1000 zkušeností a 400 mincí! A ty se ti určitě budou hodit, protože na webu Hry pro dívky najdeš celou řadu dalších zajímavých her z oblasti krásy, zvířat, vaření…. u kterých se rozhodně nudit nebudeš! :-)

Koukni, jak vypadají ceny a zapoj se TADY!