EDIT(21.10.): nejnovější rozhovor ZDE :-)

Zdravím všechny! Jak se máte? Doufám, že dobře, i přesto, že o tom třeba někdy v průběhu školních dní pochybujete (vězte, že v tom nejste sami!). Můj minulý týden byl úplně šílený, každý den se něco dělo a trhla jsem svoje vlastní rekordy v rozhovorech. Už se nemůžu dočkat, až vám o tom povyprávím víc, protože je rozhodně co a myslím, že by to mohlo být zajímavé, měli byste zájem? :) 02

Blogerky nejedí

Tohle byl ale fakt extrém, protože lítat od rána do večera sem a tam a nestíhat ani normální jídlo nebylo zrovna to pravé ořechové (mňam, mám hlad!). Byly dny, kdy jediné, co jsem mezi ránem a večerem stihla, bylo pár jednohubek na nějakém rautu, hahaha. #StayHungry Takže jsem se rozhodla, že teď v plánování každé minuty trochu zvolním, hubnout fakt nechci, tím spíš, když jídlo M.I.L.U.J.U!!

karel gott, křest 2cd, rozhovor, lola-j, fashion blogger, česká blogerka, blonde, lifestyle, tv nova, krasna cz, press event, young journalist, hobby, mediaRozhovory

Minulý týden jsem tak stihla rozhovor s ředitelem Czech Design Weeku, pak s porotcem MasterChef, Miroslavem Kalinou, dále autorkou Berlíňanky, Veronikou Jonášovou, zpěvačkou Martou Jandovou, jednou beauty blogerkou a i s Karlem Gottem! Jestli mě sledujete už delší dobu, tak si jistě pamatujete na můj první rozhovor s Božským Kájou na Slavících, když mi bylo 14. Jo, to byly zlaté časy rovnátek, „ovčích“ prstýnků na vlasech a neforemných šatiček. Když to porovnám, pár rozdílů bych našla. :-) Jinak, k téhle super rozostřené fotce se ještě váže pár poznatků, o které se s vámi co nevidět podělím… ovšem zatím je tady jen takový „mini“ náhled, o něco více se dozvíte už teď z článku na jiném webu, pro samotný rozhovor zatím mrkněte SEM:-) !!!

„Exkluzivně (ne)prozradil…“

Musím říct, že je docela vtipné narážet na články některých webů z těch akcí, kde jsem byla, protože se tam například dočtete, že VÝHRADNĚ tomu danému webu nějaká celebrita něco PROZRADILA… a přitom vy víte, že to řekla všem na pódiu nebo to bylo napsané v tiskové zprávě. :-)))

Novinářská projekce

Minulý týden jsem taky stihla s několikadenním předstihem promítání filmu Inferno, na který jsem se hooodně těšila. Můj názor si můžete přečíst zde. Už jste ho viděli nebo na něj máte v plánu teprve jít?

To je zatím z mého rychlého updatu vše, těším se na vás u videí a zase příště na blogu! ♥

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm

14 komentářů on Týden à la „full time“ blogger

 1. Wau zaujímavý článok! :) Teším sa na tie rozhovory :)) Musel byť zážitok vidieť Karla Gotta na živo a dokonca sa sním aj rozprávať :)))
  partofnicol.blogspot.sk

 2. To musí byť aké super byť full time blogerom :) určite by som si ttakyto týždeň chcela vyskúšať aj ja ;)

 3. Páni, jsi asi vážně slavná. Nikdy by mě nenapadlo, že blogger to může někam opravdu dotáhnout. :D Gratuluji. :)
  A děkuji moc za pochvalu básně a mých myšlenkových pochodů. :D

 4. Tak to jsi ten týden měla opravdu plný. Určitě všechny ty články udělej, protože každý z nich zní zajímavě.
  Taky bych e ráda podívala na nějako takovou akci.

 5. Moc se těším na rozhovory:)
  na Martu a Káju se opravdu moc těším! :-)

  Jsi hrozně moc krásná. Tobě to sluší fakt na všech fotkách :-)!

  Jo a začni jíst zase pořándě! :-).

 6. To máš pradu že s tou náladou, pochybuji…Ale musím si říkat, mám se dobře, mám se dobře… :)
  Ty rozhovory vypadají tedy zajímavě a setkala ses i se samotným Gottem. :) To je tedy co říci.
  Taky bych se tedy ráda koukla na nějakou takovou akci.

 7. Páni, to je úžasné, věřím, že dostáváš zabrat, ale na druhé straně zase toho hodně prožiješ, si skvělá…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.