Uncategorized · 19 března, 2014

Otázky – od blogerky Kiki

Zdravím!)
Do této rubriky budu přidávat i rozhovory, o které mi napsaly blogerky.
Z jedné strany proto, abyste zkoukli jejich blogy a třeba tam našli i něco, co máte společné (!) :)
a z druhé strany taky proto, že když se mě na něco zeptáte, častokrát to je stejná otázka, na kterou už jsem odpovídala a odpověď není příliš jednoduchá…
Koukněte tedy do této rubriky a pokud nenajdete otázku ohledně toho, co by vás zajímalo, pište.
Psát můžete ohledně kosmetiky, blogování, zkrátka o čem chcete, uvítám dotazy a případně poradím. :)


Rozhovor dělala blogerka Kristýnka.
Ve videu se o mně dokonce zmínila, moc jí děkuji za názory. :)
Blog: http://kiki-pripehy.blog.cz/
1)Kdy vznikl blog Lola-J?

Svůj současný blog jsem založila 29.7.2010.

2)Co tě vedlo k založení blogu?

Byly to zkušenosti s předešlými blogy. Na blog mě vždycky něco táhlo, ale pak se to stočilo úplně jiným směrem. Takže jsem si založila nový (Lola-J), který byl opravdu autorský (Lola je totiž mé skutečné jméno:)). Kde mé články k něčemu jsou, že tam lidé nechodí jen tehdy, když potřebují, ale i proto, aby si četli, aby si se mnou některé věci připomínali nebo se o nich dozvídali. :)

3)Kolik času trávíš na blogu?

Tak to se přiznám, že je to denně maximálně 20 minut. Bohužel na samotný blog teď mám příliš málo času, jelikož píšu i další články, učím se a mám za měsíc přijímací zkoušky(!) :/ Mrzí mě to, ale po zkouškách to bude lepší. Určitě. :)

4)Proč si se rozhodla psát pro krásná.cz?

Bylo by fajn, kdybych si dnes mohla říct, že jsem se ROZHODLA. Rozhodly za mě vedoucí webu Krasna.cz. Já se pouze ROZHODLA to zkusit. A rozhodla jsem se to zkusit proto, že když už jsem měla svůj nový blog rok, stále jsem nenacházela úplnou „útěchu“ svých myšlenek na blogu. Krásná.cz nabízí odlišné možnosti. Holky (převážně) tam chodí opravdu kvůli tomu, aby četly, aby se dívaly na videa a vyjádřily své názory. To mi u mnohých blogů, včetně mého, chybělo. Chtěla jsem taky psát a chtěla jsem si „vyslechnout“ názory ostatních. A tak jsem psala, psala, psala až mi na Den dětí (1.6.) došel e-mail, kde jsem pochopila, že, z těch stovek, jsem to já a dalších několik blogerek dokázala.

5)Jaký máš vztah k LadyVanilce?

LadyVanilka, čili Míša Vančurová je holka jako každá jiná, se kterými se běžně setkávám. Je fajn, ráda se směje a vyhledává momenty, u kterých by se zasmála. Je upřímná, alespoň natolik, aby dokázala bez přetvářky okamžitě něco říct (většinou je to opět doplněné smíchem). Takže nemám důvod k ní mít špatný vztah, je to člověk se svým životem smířený, řekla bych :)

6)Jak vycházíš s ostatníma blogerkama?

Báječně. Teda ty, co jsem poznala. Byly to: zmíněná LV, Kirsten, PJ, Annette, Kai a Wendy. Se všemi až na Annette jsem se viděla jednou. Myslím, že nejblíž mám asi k PJ nebo Wendy. Všechny jsou hrozně fajn. Koneckonců, já se nikdy nebráním poznat nové lidi. A holky vnímám prostě jako teenagerky, s kterými „táhnu“ něco společného, za jeden provaz. Máme si o čem povídat na takových akcích jako narozeniny Krásné, Slavíci či focení. Jsou to většinou upřímné holky, které dokážou použít svou hlavu a myslím si, že to je jeden z faktorů, proč píšeme články pro Krásnou.

7)Moc se mi líbí tvůj dess. Jaký máš z něho pocit?

Dříve jsem chtěla mít možnost si měnit design kdykoliv se mi zachce, ale kvůli časovým omezením to prostě nestíhám. 7. února jsem design svého blogu a ten mám doteď. Jsem s ním maximálně spokojená. Rubriky jsem vylepšila a do záhlaví jsem umístila fotografie z některých dnů, které mě v určitém směru ovlivnily. Mám z něj dobrý pocit, vyhovuje mně a jak se zdá, i čtenářům. :)

8)Co děláš jiného kromě blogu?

To bude strašná odpověď… ale učím se nebo fotím nějaké fotky ke článkům… bohužel s tím zatím moc nenadělám. Za měsíc jsou přijímačky a já je opravdu musím udělat. Pak, v květnu nebo o prázdninách, by zněla má odpověď nějak takto: Každý den si dopřávám běhu s kamarádkou kolem našeho sídliště, jezdím s kamarádkami a rodinou na kole, na výlety, večer si stíhám zopakovat znalosti, které mi málem vyletěly z hlavy a ještě se před spaním kouknu na komedii.
Ale všechno mám ještě před sebou (už aby 23. a 24. dubna, ty děsivé dny, byly za mnou!!!). :)

9)Jak dlouho ti trvá napsat a vymyslet článek na blog?

Na blog většinou teď přidávám testování a porovnávání výrobků (a prozradím ti, že brzy i návody na líčení :)), takže asi těch dvacet minut. Opravdu se to téměř úplně shoduje s tím, kolik na blogu strávím času obecně. Články na Krásnou mi však dávají zabrat o něco víc…ale jak které. :)

10)Když si začínala s blogem, byla si smutná kvůli malé návštěvnosti?

Návštěvnost není vrchol všeho. Samozřejmě mi bylo trochu líto, že na můj blog moc lidí nechodí, ale postupně jsem blogerům začala psát sama a chodí na můj blog a čtou články nebo si prohlíží videa apod.
Myslím, že nejlepší bude nějak je do něčeho zapojit a pak je informovat o článcích. :) Pak už se to začne rovnat.
Děkuji ti za rozhovor!