Uncategorized · 19 března, 2014

Již od tohoto týdne! Novinky ze světa kosmetiky

Zdravím, holky! :)
Už jste připravené na léto? V ČR je pěkně teplo, holky chodí v šortkách a snaží se ukázat co nejdokonalejší části těla. Patříte mezi ně také? Čtěte dále! :)

Dnes bych vás, milé čtenářky, chtěla informovat o dalších novinkách. Jak už jsem psala, Bioderma má různé „řady“ svých produktů. Jednu z nich jsem si v tomto období oblíbila obzvlášť. Tou je řada Photoderm.
Jak se můžete dočíst v článcích z rubriky Kosmetika, vyzkoušela jsem jich už pár za tebe a dokonce porovnávala s jinými výrobky.
Rozhodla jsem se dnes rozdělit do 3 kategorií nejdůležitější věci pro pobyt na sluníčku.
Už za 2 týdny vyrážíme k moři a naštěstí se vyzbrojily i lékárny vhodnými výrobky, a jak jsem zjistila, i velice výhodnými nabídkami, za které pořídíte přesně to, co pro opálení nebo ochranu před sluncem potřebujete!
Bronzové opálení s ochranným faktorem
Jelikož je naším cílem docílit nádherné bronzové pokožky, vyhledáváme vhodné přípravky. Můžete zkusit samoopalovací spreje, o kterých jsem psala ZDE, ale také doporučuji vyzkoušet krém s ochranným faktorem, který prodlouží tvé opálení a dodá mu krásný bronzový odlesk, po kterém všechny tak toužíme. :) Můžeš Photoderm Bronz použít jak na tělo, tak i na TVÁň!
Jak nakoupit výhodně:
pochopitelně si krém, Photoderm Bronz SPF 30 můžeš ihned zakoupit v lékárně. Ale chtěla bych tě upozornit na to, že jej můžeš pořídit hodně výhodně. Ke každému opálení patří i péče o pokožku, aby se po pobytu na sluníčku nesvrašťovala. Kůže s buňkami, jak je známo, po slunění stárne rychleji. Pokud nemáš mléko po opalování, určitě si jej pořiď. Společnost Bioderma myslela na tuto potřebu a toto období, a tak zvýhodnila i tělové mléko po opalování.
Můžeš si tedy v lékárně pořídit výborný balíček za krásnou cenu 569 Kč. Mléko se jmenuje After Sun a má 200 mililitrů.
Být tebou, pokud už se připravuješ na brzkou dovolenou a výlet za sluníčkem, bych tuto nabídku neprošvihávala, protože je jen do vyprodání zásob. Začíná koncem tohoto týdne!
Stačí samoopalovák, potřebuji jen ochranný faktor a více tělového mléka po opalování!
Pokud nastává tato situace, objevila jsem aktuální akci na krém pro ochranu před sluncem a na mléko po opalování pro celou rodinu. Tahle nabídka se mi obzvlášť zalíbila, jelikož mám už samoopalovací sprej i krém, teď se jen potřebuji chránit v průběhu pobytu na sluníčku a na pokoji ošetřit a vyživovat svou pokožku mlékem, aby neztrácela pružnost. Mléko po oaplování je nepostradatelnost snad v každé rodině, proto je mamka nadšená, že se tato nabídka objevila, protože mléko má v tomto výhodném balíčku za 729 Kč 500 ml na celou rodinu. :) Vřele doporučuji, pokud jste ve stejné situaci. :)
Bráška, sestřička!
Možná, jako já, doma máte malé sestřičky a brášky. Já mám taková čertí kvítka rovnou dvě. :) Jednomu je děvt let a tomu druhému skoro 10 měsíců. Tahle nabídka mi nedala spát a musela jsem vás o ní informovat také. Proč?
Protože snad nikomu doma nechybí na léto krém s VYSOKÝM ochranným faktorem, který je určen jak pro děti tak i pro KOJENCE. Krému není málo – 200 ml. Samotný krém, Photoderm KID SPF 50+, stojí pěkných 489 Kč.
No a teď se podržte! :)
Zjistila jsem, že ABCDerm Hydratant, krém, jenž se používá na každodenní péči pro malá dítka má lichotivou cenu 369 Kč za 200 ml.
A DOHROMADY v balíčku zaplatíte pouze za jeden výrobek! Ten druhý, ABCDerm Hydratant je opravdu zcela zdarma. :)
Podívejte se po výrobcích a porovnejte. Byla jsem v lékárně se podívat i po dalších, ale z této kategorie mne zaujala nejvíce tato nabídka. :)
Pokud také uvažujete o podobném nákupu potřebných přípravků na léto a hlídáte si co nejvýhodnější výběr nákupu, nezapomeňte, že nabídka platí do vyprodání zásob. Do lékáren můžete vyrazit snad i zítra, nabídka má začít na konci tohoto týdne.

Už jste pořídili něco na léto? :)

Lola-J
*O kosmetiku se soutěží právě ZDE!