Beauty · 9 července, 2015

Sjednocení pleti a voděodolná sluneční ochrana? Na léto ideální!

Možná také patříte k těm, kteří make-up nebo cokoliv dalšího na pokožce v létě nevítají zrovna s otevřenou náručí, ale zároveň by stejně rádi našli způsob, jak zakrýt určité maličkosti…

IMG_9524

Mohou to být drobné nesrovnalosti, pigmentové skvrny… A ideální způsob, jak teď v létě pleť zbytečně nezatěžovat a zároveň chránit, je spojit lehké krytí s ochranným faktorem 50+.

IMG_9532

V tomto upřímně důvěřuji asi jen výrobkům z lékárny. Proto jsem směle vsadila na Photoderm MAX Tónovaný s SPF 50+ / UVA 41. Co se ochrany před sluníčkem týče, jsou to úplně úžasná čísla.

Tak abych vám jej trochu představila…
Patentovaná složka BUNĚČNÉ BIOOCHRANY® obsažená v krému zajišťuje účinnou ochranu buněk před škodlivými účinky UV záření. Díky tomu, že je faktor UVA  tak vysoký, je předčasnému stárnutí a obecně poškození pokožky zabráněno. A vysoká ochrana před UVB  zářením umožňuje předejít spálené pokožce i při dlouhodobějším pobytu na sluníčku.

Mým dalším požadavkem bylo, aby krém byl lehký, rychle dokázal leccos zakrýt, pleť sjednotit a já mohla hned vyrazit ven.

IMG_9537

Jaký je?
Vůně krému není nijak zvláštní ani vtíravá, neobsahuje parfém. Krém je dost tekutý, není to vůbec žádná hustá konzistence, jaké by se někdo mohl bát. Naopak, textura je naprosto lehoulinká. Takže díky tomu jej není potřeba mnoho. Hned se bez problému rozetře.

Pokožku sjednotí úplně skvěle, ale od vysokého stupně krytí asi moc nečekejte, což je pochopitelné. Protože kdyby mělo být krytí silnější, musela by být i konzistence. A tomu se v létě chceme vyhnout. Lepší je pleť sjednotit, ale nechat ji zároveň „dýchat“.

 IMG_9544

IMG_9547

Jak na fotkách vidíte, je i krapet tmavší než moje přirozená „bílo-bílá“. Vážně, myslím, že z okruhu lidí, co znám, mám asi nejvíc nevýraznou barvu pleti. (Ale plánuji to dohnat, příležitostí je teď spousta. :-))

Zkrátka beru v potaz fakt, že jsem velká bledulka a že se ještě opálím, což vysvětluje, proč je krém na mně malinko tmavší. Je přece na léto a počítá se stím, že chytneme trochu toho „bronzu“. :)

Nedokonalosti jsou kryté, pokožka hebká a jemná. Krém je navíc voděodolný, takže hurá k vodě!

IMG_9551

Ale jednu věc bych ještě zmínila. Protože moje pleť je místy docela problematická, tento krém lesknutí obličeje nijak neoddálí. Což beru, nepíše se o něm, že by měl zmatňovat, takže prostě jednou za čas je třeba obnovit, což platí preventivně i po koupání, setření krému…

Rozhodně ale občasnému nepříjemnému lesknutí „nenapomáhá“, splňuje vše, co se o něm na obalu píše. Krém je nekomedogenní, bez parfému, hypoalergenní, bez parabenů a vysoce tolerantní.

A abych nezapomněla!
K létu patří hudební i filmové festivaly. A tak i Bioderma pro všechny připravila letní dávku radosti v podobě jedinečného FESTIVALU MICELÁRNÍCH VOD!

Již nyní jsou k dispozici v lékárnách BIODERMA H2O (Sensibio, Sébium, Hydrabio… všechny velikosti, které jsou běžně k dostání tedy 500ml i 250ml) v balení 1+1 se 40% slevou. :-)

Co používáte v létě vy, když chcete pokožku sjednotit a zároveň chránit před slunečním zářením?

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm