Ještě před Vánoci se ke mně dostaly nové rtěnky od Gabriella Salvete, AL BACIO. Konkrétně odstíny 04 a 05. Možná jste o nich už slyšeli nebo něco četli. Na Krásnou jsem totiž hodila dva typy líčení, kde jsem použila právě tyto rtěnky. Podrobnější recenzi jsem si nechala na blog. :)

Odstín 04 – Velvet brown

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 04, velvet brown, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl

Na první pohled obyčejná rtěnka. Na plastovém obalu jsou však hned odřeniny… :/

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 04, velvet brown, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl, odstín, vlastní fotografie, own photos, lipstick, watershine, label, brandOdstín vypadá zajímavě. Možná bych jen čekala, že bude ještě trochu tmavší.

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 04, velvet brown, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl, odstín, vlastní fotografie, own photos, lipstick, watershine, label, brandObsahuje drobné třpytky, které spolu se samotnou konzistencí rtěnky dodávají rtům větší jas.

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 04, velvet brown, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl, odstín, vlastní fotografie, own photos, lipstick, watershine, label, brand, hand, ruka, dlaň, testováníNení zrovna výrazná a vypadá, že na rtech bude obtížnější ji mít nanesenou rovnoměrně.

lola-j, blog, blogger, cosmetics, kosmetika, reviews, recenze, tips, beauty, fashion, krása, móda, blogerka, czech, blogger, lips, rty, lipstick, rtěnka, gabriella salvete, label, mark, brand, značka, zkušenosti, experience, vlastnosti, test, testování, fotky, blonde girl, teenager, blondýnka, winter, zima, 2015, velvet brown, Rtěnka má jedno velké plus za to, že hydratuje. Docela pěkně při nanášení voní a celkově mám pocit, že jsou mé rty vyživenější. Pigment není nijak extra výrazný, což by se některým mohlo právě líbit. Dodá celkem přirozený odstín rtů (přičemž je nenápadně zvýrazní).

 Aplikaci rtěnky je třeba často opakovat, protože se brzy vstřebá nebo snadno setře.

 

Odstín 05 – Wild red

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 05, wild red, červená, třpytky, trend, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl, odstín, vlastní fotografie, own photos, lipstick, watershine, label, brand, hand, ruka, dlaň, testování

Pak jsem vyzkoušela další odstín v pořadí. A protože jsem v sobě nedávno našla odvahu nosit křiklavě růžovou, těšila jsem se na tuto červenou.

GS, GABRIELLA SALVETE, AL BACIO, 05, wild red, červená, třpytky, trend, cz, čr, czech republic, česká republika, recenze, review, tips, tricks, tipy, triky, líčení, cosmetics, kosmetika, beauty, lifestyle, fashion, lola-j, blog, blogger, blogerka, teenager, girl, odstín, vlastní fotografie, own photos, lipstick, watershine, label, brand, hand, ruka, dlaň, testování

Vypadá, že je malinko slabší než jsem čekala, ale uvidíme, jak bude vypadat na rtech.

 lola-j, blog, blogger, cosmetics, kosmetika, reviews, recenze, tips, beauty, fashion, krása, móda, blogerka, czech, blogger, lips, rty, lipstick, rtěnka, gabriella salvete, label, mark, brand, značka, zkušenosti, experience, vlastnosti, test, testování, fotky, blonde girl, teenager, blondýnka, winter, zima, 2015, wild red,

Je docela výrazná, ale chtělo to párkrát rty pečlivě rtěnkou přejet. Při nanášení z ní mám opět stejný příjemný pocit, rty jsou hydratované a lesklé. Upřímně, na tuto rtěnku bych nespoléhala jako na jediný výrazný prvek k nějakému outfitu, ale spíš jako takové barevné doplnění. Po pár hodinách je opět vidět méně. Pěkně ale obličej rozzáří. :)

 

O obou rtěnkách bych ještě řekla, že…

– vydrží poměrně krátkou dobu, protože se snadno mohou setřít, vstřebat

– nevysušují rty, mám je vždy vyživené a chráněné

– mají příjemnou, hodně slabou a nevýraznou vůni

Takže někam jen tak ven, když potřebujete nějaké méně nápadné líčení, je to ideální řešení. A s hydratačními účinky jsou na zimu jako stvořené. :)

FacebookGoogle PlusInstagramYouTubeBloglovin'Ask.fm

Máte některou z nich? Co na ně říkáte? Která se vám líbí víc?

9 komentářů on Rtěnky Gabriella Salvete – Al Bacio

  1. Od prvního pohledu jsem čekala, že budou více pigmentovanější, ale řekla bych,že mě by vyhovovaly :) ráda bych nosila výrazné, tmavé rtěnky, ale přijde mi,že mi nesluší nebo je jednoduše neumím nosit, takže by mi asi sedly :)
    Je fajn, že hydratují, to se u rtěnek cení :)

    Pěkná recenze :)

  2. Tak tyto rtěnky mě zaujaly hlavně pro jejich hydratační schopnosti, jak sama říkáš. Když o tom tak přemýšlím, tak většinou ty, které dobře hydratují mají menší pigmentaci, naopak ty které jsou dlouhotrvající a víc pigmentovavé, tak zase vysušují.
    Myslím, že tyto jsou vhodné přesně na toho období. Přiznám se, že od Gabrielly Salvete jsem ještě žádnou nevyzkoušela, tak možná, že to napravím. :)

  3. Taky jsem od nich čekala něco trochu jinéh . Právě, někdy jsou méně výrazné faj . :) taky jsem rada, aspoň nemám vysušené rt . :) diky

  4. Mas pravdu, taky jsem si všimla toho rozdílu mezi těmi výraznějšími a hydratacnimi (slabšími). :) Třeba ano!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.