Tips · 4 října, 2014

Nová hra Eggies do tvého smartphonu či tabletu!

Tento článek bude zajímat všechny nadšence, kteří se rádi starají o nějakou virtuální bytost a neustále zkoušejí něco nového… Takže rychle zavolej brášku nebo ségru, protože tohle jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři! :-)

Eggies, hra, mobilní aplikace, tablet, android, ios, novinka, jako Pou, mimozemšťan, vajíčko, vylíhnutí, příšerka, blog, recenze na hru, mladší sourozenec, bráška, bratr, hra v telefonu, samsung, nexus, google, apple etc., lola-jJde o novou mobilní hru s názvem Eggies, kterou si můžeš stáhnout do svého mobilu/tabletu s Androidem, iOS nebo Windows Phone.

V této hře se staráš o vajíčko (Eggie), ze kterého se pak vylíhne zajímavá příšerka, kterou si přidáš do své kolekce.

V Eggies se myslelo na spoustu věcí: nová verze hry (oproti původní verzi na internetu) se nyní může pochlubit lepší grafikou, zajímavými minihrami atp.

Své vajíčko si můžeš vyzdobit, vodit ho na procházky, koupat, nakupovat s ním jídlo a zajít do města – třeba do nemocnice, kdyby to bylo nutné. V porovnání s jinými hrami podobného typu (např. mimozemšťan Pou) je i ovládání při různých aktivitách mnohem jednodušší a rychlejší.

Díky hraní miniher získáš peníze, za které můžeš koupit vše, co potřebuješ. A pokud nebudeš chtít 24 hodin čekat na vylíhnutí, můžeš vývoj vajíčka urychlit!

Nových možností a vylepšení je celá řada; předměty v okolí po stisknutí nějak reagují, všemi činnostmi tě provází veselá hudba a celá hra tě tak s jistotou zabaví.

Pokaždé se budeš zlepšovat a mít nové rekordy, které můžeš sdílet se svými přáteli třeba na Facebooku, nebo tím, že Eggie ve hře vyfotíš a pošleš obrázek svým přátelům.

Nezapomeň sledovat aktualizace, protože na tebe bude čekat více místností, více příšerek a mnoho dalšího! :-)

Pro kód do začátku a další info, koukni semVajíčka Eggies.