lola-j, litlle, crazy, doll, barbie, lip balm, lip gloss, lolita, blonde, girl, blondýnka, czech blogger, česká blogerka, lifestyle, fashion, cosmetics, beauty blog, módní, kosmetický, dlouhé blond vlasy, copánek, bílá košile, černá kožená bunda, klasika, módalola-j, litlle, crazy, doll, barbie, lip balm, lip gloss, lolita, blonde, girl, blondýnka, czech blogger, česká blogerka, lifestyle, fashion, cosmetics, beauty blog, módní, kosmetický, dlouhé blond vlasy, copánek, bílá košile, černá kožená bunda, klasika, módaJá nevím, tyto fotky jsem před chvílí (při své čím dál pravidelnější čistce složek) našla. A přijdou mi trochu crazyy. Vypadám tam tak nějak… jinak. :D Fakt to není ten obvyklý pohled do zrcadla. :D Možná proto, že na sebe do zrcadla dělám různé obličeje, ale to už je jiná story a to tu raději nebudu dál rozebírat… :D

A nebo to je taková ta „momentka“ – pauza mezi mými typickými výrazy. Sakra, možná tak vypadám normálně?! Hahaha. Tak jsem si zavtipkovala.

Vlastně tady vypadám jako ve svých pěti letech (stále myslím tu 1.). Možná se s vámi pak někdy o nějakou fotku z dětství i podělím. :D :)

Co na ně říkáte vy?

 

Teď utíkám spát a vy se těšte na záplavu nových kosmetických článků! ♥

A jak se těšíte na víkend? :-)

 

11 Comments on Little crazy doll

  1. Na mě to působí moc pěkně,jak je známo, tak fotky venku a doma jsou dost odlišné:-) a takové občasné momentky jsou moc nápadité:)

  2. Musím teda povedať, že si mi vždy v tvári pripadala veľmi detsky (tak ako aj ja, jupí. :D), ale teraz…neviem, dospela si v tvári! :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.