Krásné dopoledne všem!

Dnešní den začnu dalšími novinkami od dekorativní kosmetiky MOJE, která v červnu opět posílila svou kosmetickou rodinku o nové členy – lesky na rty Orchidea! Jaké jsou?

lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude

Dnes se podíváme na 3 odstíny (z celkových 6). Konkrétně č. 01, 02 a 05.

lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nudelesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nudeHned po otevření mě okouzlila ta sladká vůně. Po květinách, přírodě… Na rty šly lesky okamžitě!

Odstín č. 01:

lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude, č. 01, odstínlesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude, odstín, č.01První odstín je podle očekávání velmi světlý. Moje maminka rtěnky a lesky s takovýmto stříbřitým nádechem prostě zbožňuje. Já jsem spíše zastánkyní trošku tmavších/výraznějších barev, jelikož já sama jsem poměrně bledá. Asi bych tento odstín doporučila opálenějším či jinak výraznějším typům. Ale k různým příležitostem se určitě může skvěle hodit, na zjemnění nějakého looku apod.

Odstín č. 02:

lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude, odstín, č.02lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude, odstín, č.02Druhý odstín je spíše pleťový, tudíž ideální pro vytvoření nějakého nude líčení. Určitě to znáte, máte dokonalý make-up, k outfitu se nehodí žádná výrazná barva, ale bezbarvý lesk také není to pravé. Jakmile se totiž bezbarvý lesk setře, rty jsou růžové a není to ono. Tento lesk díky svému pigmentu zachová na rtech požadovaný odstín meruňkové/pleťové barvy s bronzovým nádechem. Na fotkách v tomto článku jste jej na mně mohli vidět.

Odstín č.05:

lesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nude, odstín, č.05, tmavě růžoválesky na rty, lip balm, lip gloss, lola-j, czech brand, česká značka, kosmetika moje, české budějovice, brno, praha, blog, review, recenze, beauty, cosmetics, lifestyle blogger, česká blogerka, blond, úsměv, smile, teenager, zuby, rty, lips, teeth, orchidea, 5 ml, 40 Kč, novinka, dekorativka, dekorativní kosmetika, názor, článek, article, post, trend, test, růžová, oranžová, pleťová, nudeTento odstín jsem si oblíbila asi nejvíc. Na lesk poměrně sytá růžová dodá rtům krásný malinový nádech. Opět je to ale otázka vkusu; někdo je na jemnější odstíny, jiný se nebojí si se rty trochu pohrát a zvýraznit je.

Obecně, co mají lesky Orchidea společné:

– Všechny lesky voní tak sladce! Hned po otevření si mě ta vůně získala. Jak to jen popsat… jsou zkrátka jiné, osvěžující, na chvíli mi připomněly lesní jahody. :D Kdyby tyto lesky byly jedlé, nejspíš bych je snědla.

– Rty v lesku neplavou. Mám zkušenost s lesky, které jsou tak tekuté, že je mám každou chvíli na zubech. Ale nebojte, jen tak je „nesníte“. Lesky jsou sice hydratační a skvěle se lesknou, ale na rtech drží pevně a…

– …tak se rychle nesetřou. Nestane se vám ani, že by se rychle vstřebaly a po sobě zanechaly pár třpytek. Právě teď mám na sobě druhý odstín – na rtech necítím skoro nic, když dám rty k sobě, nevytvoří se mezi nimi mastná vrstva. Když se ale dívám do zrcátka, rty jsou stále pěkně lesklé a hydratované.

Nanášení pomocí houbičkového aplikátoru je pohodlné, přesné a rychlé. Lesk tak ke rtům dokonale přilne a bude jim opticky přidávat na objemu.

Jak se vám lesky na rty líbí? :-)

 

17 komentářů on Lesky na rty ORCHIDEA – kosmetika MOJE

  1. U mně taky vede ten třetí, ale odstín 02 taky není špatný :). Jsem taky bledší, takže 01 pro mě určitě ne. Velmi mě překvapilo, že tak hezky voní :). Moc hezký článek.

  2. moc díky za gratulaci a rozhodně blog půjde ku předu dál;) díky za pochvalu inspirace a díky za nominaci během večera to sepíšu :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.