Jediná taková neaktuální otázka je ohledně Hlasu, který už proběhl; vše pozměněno podle aktuálnosti.

Začínala jsem jako každá jiná blogerka. Postupně jsem se více zaměřovala na to, co mě baví. Zjistila jsem, že to jsou slohovky, a tak jsem psala, psala a psala. Nemyslím si, že se to nějak extrémně změnilo, ale rozhodně jsem ráda, že mám čtenáře, kterým mohu články pomoct, poradit… a to mi opravdu přináší radost.


Zrovna u Míši si cením upřímnosti. Hodně si toho vážím, protože takových lidí je málo. Většina se jen neustále přetvařuje a falešně někomu leze do zadku. S Míšou se v mnohém shodujeme, jak jsem zjistila. Na Slavících jsme se poznaly a jsem ráda, že jsem s touto usměvavou holčinou strávila večer.

3.)V čem vytváříš grafiku ?
V PF i Malování, nejsem vášnivá grafička. Dohromady z obou programů využívám celkem asi 4 funkce.
4.)Jaké članky píšeš nejraději ?
Takové, které mě provází aktuálním obdobím. Je to různé. Ale asi ze všeho nejraději… to nedokážu říct. Každý článek je něčím jedinečný, nový a přirůstající mi k srdci…

Na zdravou pleť jednoznačně Biodermu. Biodermu jsem poznala kupodivu až na začátku tohoto roku na jedné akci v Praze. Od té doby ji používám a jsem maximálně spokojená – nikdy se výrobky této francouzské značky neminou účinkem. Jinak make-up atp. Dermacol, Rimmel, ale i Avon.

6.)Jaké jsou tvoje oblibené koníčky ?
Určitě v první řadě – jednoznačně psaní. Dále plavání, windsurfing… a má obzvlášť oblíbená činnost je hraní v divadle. Miluju divadlo. Také bych sem zařadila moderování. Asi od páté třídy jsem začala moderovat ve škole i v divadle. Pak 2 roky po sobě školní Akademii. Na základce jsem ještě moderovala tento rok náš ples. … a jídlo Hahah.
7.)Co naopak nedělaš rada,nebo nesnašíš ?
Přímo NENÁVIDÍM faleš.

Zaujme mě typ kluka, který je něčím osobitý, zajímavý. Je upřímný a nehraje si na „frajera“, co nosí džíny v půlce svých vlastních půlek. Dokáže mě vyslechnout a nebojí se se mnou podělit o své názory a pocity…takhle nějak bych to shrnula.

9.) Tvoje oblibená barva ? a proč ?
Bílá – rozjasňuje mysl (někdy až moc! ). Zlatá – taky taková jasná
Černá/růžová.
10.) Co si myslíš o mojem blogu ?
Koukám, že máš nový! Myslím, že je pěkný. Děláš zajímavou grafiku, děláš, co tě baví a takový blog považuji za správný!!
11.) Jakou si měla naštevnost když jsi začínala a jakou máš ted ?
Malou. Teď se určitě zvětšila a moc mě těší, že nepíšu jen tak pro nikoho.

Přístup bych tam měla. Jestli tam pojedu? To nevím. Je to až v Praze…

13.)Co by jsi skazala novým začatečníkum na blog.cz ?
Pokud si zakládají blog, ať jej dělají pro své osobní potěšení. Jinak to nemá smysl. Ve skutečnosti se sám bloger o mnohé ochuzuje, když se mu nevěnuje, protože by ho to bavilo. Každému sedne něco jiného, v čem dá prostor sám sobě.
Jsem cílevědomá. Když řeknu, že něco udělám, tak pro to dokážu jít naplno. Ráda poznávám nové lidi. Jsem takový životní běžec, který rád sdílí všechny okamžiky s lidmi kolem.

3 Responses