Uncategorized · 2 prosince, 2011

V ZÁKULISÍ: Český SLAVÍK 2011 mýma očima

Rozhovory z Českého Slavíka 2011!


Toto je odkaz na mé video s rozhovory z Českého Slavíka.
S LadyVanilkou jsme byly 26.11. na generálce a dělaly společně rozhovory.
Popis toho, jak to tam vypadalo si můžete přečíst jak v mém, tak i Míšiném článku.
Byla to celkem fuška, ale opravdu záživný den.
Myslím, že se video povedlo. Rozdělily jsme je s Míšou na dvě, aby to nebylo nějak extra sáhodlouhé. Na konci jsou i nepovedené záběry, tak se snad i u toho pobavíte.
Český Slavík - 4
Měla jsem skvělou možnost podívat se do zákulisí Českého Slavíka 2011. Na generálce jsem mohla udělat několik rozhovorů s celebritami.
Před Státní operou v Praze jsme se setkaly s PR koordinátorkou Martinou Vrňákovou z Novy, která nám ten den velmi pomáhala zrealizovat rozhovory, a šlo se dovnitř. Nejprve jsme se podívaly na část vystoupení přímo v sále, poté jsme se vydaly na velkou protáhlou kruhovou chodbu za sálem.

Kolem se míhaly hvězdy a my kráčely přes zákulisí rovnou do další chodbičky, po schodech a poblíž šaten našich hudebních hvězd jsme zavítaly do maskérny. Tam jsme se dozvěděly několik zajímavých věcí:
– Ženy pochopitelně zabírají více času než muži.
– Muži se také napudrují a někdy se musí i trochu vypomoct s očima.
– Oblíbencem v maskérně se stal Karel Gott.
– V maskérně se upravují i vlasy.
– Lucie Bílá má svou vlastní vizážistku!
– Pod rukama maskérek se každoročně značně hvězdy mění – například proměnu Ewy Farne z teenagerky v dospělou ženu vnímají maskérky velmi intenzivně.
– Líčení (očí, stíny…) se volí podle trendů.
– Fungují tak už 10 let…

Český Slavík - 3
Markétě Konvičkové to slušelo… (Foto: Mediafax)

V zákulisí to skutečně žije

Zatímco na pódiu stojí pár lidí a rozlehlé pódium osvětlují jenom reflektory, za tou celou nádherou je pěkně rušno. Všichni se kolem pohybují, zařizují nejrůznější věci, mluví mezi sebou a řeší detaily akce. Za tím klidným pódiem to opravdu žije. Tyto tmavší prostory jsou propletené nespočetným množstvím nejrůznějších kabelů, které jsou zakryté v místech, kde se nejvíc chodí, aby nehrozilo, že se něco poškodí, nebo strhne…

PňEČTI SI TAKÉ:
Mladé hvězdy na Slavíkovi: kdo si trhnul módní ostudu?

Pak jsme se pustily přímo do rozhovorů s celebritami. Ty můžeš vidět v mém videu, i ve videu druhé blogerky, které natáčela moje kamarádka Danča. Podívej se, ať nepřijdeš o žádnou otázku. Ptaly jsme se na nejrůznější věci a doufám, že se ti bude líbit.

Český Slavík - 5
Čas si na nás udělal i Karel Gott. (Foto: Mediafax)

V reportáži najdeš rozhovory třeba s Lukášem Adamcem, Tinou, Markétou Konvičkovou a Karlem Gottem. Sice jsem chtěla udělat rozhovor i s Liborem Boučkem, který celou tuto superakci moderoval, ale moderátoři mají holt o generálkách napilno.

Občas jsme se mezi rozhovory chodily dívat na vystoupení Vojty Dyka, Ewy Farne a dalších. Vidět to všechno naživo je každopádně větší zážitek než u televize. Vše vypadá velkolepě.

video k článku
Akce byla úžasná. Jsem moc ráda, že jsem takovou možnost měla!!
Lola-J